Dramatyczny wypadek w Warszawie. Dwoje dzieci w szpitalu

Autor - 13 Sierpnia 2020
Dzieci trafiły do szpitalaŹródło: Straż Miejska, Warszawa

Dzieci zostały potrącone na dwuetapowym przejściu dla pieszych. Na szczęście na miejscu znajdowali się strażnicy miejscy, którzy niezwłocznie powiadomili pogotowie oraz policję, a sami przystąpili do udzielania poszkodowanym pierwszej pomocy. Dzieci trafiły do szpitala.

Dzieci trafiły do szpitala

Dzieci chciały przejść na drugą stronę ulicy. To był już późny wtorkowy wieczór, kiedy strażnicy miejscy jechali al. KEN i na wysokości ul. Dzwonniczej zatrzymali radiowóz przed przejściem dla pieszych, by przepuścić stojące na wysepce dzieci i dorosłych. Nagle mundurowi dostrzegli, że z przeciwnej strony zbliża się samochód.

wypadek

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromny pożar, cały budynek w ogniu. Sytuacja jest poważna. Mamy wideo
2. Emerytura wyższa nawet o 200 złotych. Pominięcie jednego przepisu kluczowe dla ogromnej grupy emerytów

Kierowca potrącił dzieci

Kierowca nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, na którym znajdowały się już dzieci. Dziewczynka i chłopiec zostali potrąceni przez 22-letniego mężczyznę. Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję, a strażnicy miejscy zabezpieczyli miejsce wypadku.

Dzieci otrzymały pomoc

Zanim ratownicy dotarli na miejsce, pierwszej pomocy dzieciom udzielili strażnicy miejscy. Kilkanaście minut później poszkodowany chłopiec i dziewczynka zostali przetransportowani do szpitala. Kierujący samochodem 22-latek został wylegitymowany, a policjanci prowadzili czynności wyjaśniające.

Przyłapał policjantów na gorącym uczynku. Wszystko się nagrało, kto by pomyślałPrzyłapał policjantów na gorącym uczynku. Wszystko się nagrało, kto by pomyślałCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Janina Ochojska w żałobie, przekazała tragiczne informacje. Nie żyje Henryk Wujec
  2. Nagły komunikat popularnych banków. Niestety, dotyczy wszystkich klientów, trzeba się pospieszyć
  3. Uwaga, żółty alarm dla połowy kraju. Zagrożenie zdrowia i życia, sytuacja jest poważna
  4. Okropne informacje z Mazowsza. Powstały nowe, duże ogniska zakażeń, kilkadziesiąt chorych
  5. Uwaga, pilnie wycofali olej ze sprzedaży. Sprawa jest poważna, jeśli kupiłeś, oddaj go do sklepu
  6. Dziwne zachowanie Agaty Dudy po latach wyszło na jaw. Nikt nie miał pojęcia
Wyszła na jaw porażająca prawda o komunikacji miejskiej. Okropne, odechciewa się wsiadaćWyszła na jaw porażająca prawda o komunikacji miejskiej. Okropne, odechciewa się wsiadaćCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News