Psy wywołały ogromne zamieszanie na drodze. Kierowcy wysiadali, by je łapać

Autor Alicja Guz - 4 Czerwca 2020
psy na drodzeŹródło: Fot. Czytelniczka

Dwa małe psy biegały po trasie w kierunku Janek, stwarzając zagrożenie zarówno sobie, jak i kierowcom. Przejeżdżający tamtędy kierowcy zatrzymywali się, by złapać zwierzęta, niestety bezskutecznie. Na drodze zrobiło się niemałe zamieszanie.

Dwa psy spowolniły samochody

Na facebookowej grupie zrzeszającej mieszkańców gminy Pruszków pojawił się wpis kobiety. "Na wypędach dwa małe pieski wstrzymują ruch. Nie da się ich złapać na pewno są w szoku. Jeśli nikt się tym nie zainteresuje to prawdopodobnie zginął pod kołami” - napisała pani Weronika.

Dzisiaj grzeje:
1. Kolejna sieć uruchamia 5G. W zasięgu ponad 6 milionów użytkowników
2. 1200 zł dla tysięcy matek. Niewiele osób wie, że mężczyźni też mogą pobierać dodatkowe pieniądze

Ludzie próbowali je złapać

Rozmawialiśmy z autorką informacji, która opowiedziała nam, co dokładnie się wydarzyło. - Jechałam z bratem w stronę Pruszkowa i pieski szły chodnikiem. Zatrzymaliśmy się, żeby je złapać, ale uciekały i coraz bardziej wybiegały na ulicę - opowiada. - Widać było, że są przestraszone, nawet bardzo - dodaje. Na pomoc zwierzętom ruszyli też inni ludzie, którzy przejeżdżali przez Wypędy. Z relacji pani Weroniki wynika, że na poboczu zatrzymała się jeszcze jedna kobieta, a inna wyszła z posesji i również włączyła się próbę schwytania psów, niestety bezskutecznie. Psy uciekały na wiadukt prowadzący w stronę Janek - Jakaś pani pojechała dalej za nimi - powiedziała pani Weronika.

To nie były bezpańskie psy

Dwa małe pieski wywołały nie lada zamieszanie na trasie w okolicy Pruszkowa. Kierowcy zatrzymywali się lub zwalniali, by przestraszonym zwierzętom nic się nie stało. Nie wiadomo, czy psy uciekły właścicielom, czy zostały wyrzucone. Pani Weronika poinformowała nas, że z pewnością nie były to zwierzęta bezpańskie, ponieważ miały obróżki. - Jeden nawet miał numer telefonu, ale nie dało się tego odczytać czy zrobić zdjęcia, bo uciekały, gdy się do nich podchodziło - powiedziała pani Weronika.

Kobieta nagle osunęła się na chodnik. Akcja ratunkowa na środku ulicyKobieta nagle osunęła się na chodnik. Akcja ratunkowa na środku ulicyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyjątkowo smutne wieści, Maryla Rodowicz w żałobie. Straciła najbliższą osobę
  2. Piotr Rocki zostanie pożegnany przez tysiące fanów. Znamy datę pogrzebu piłkarza
  3. Zderzenie rowerzystów na Bródnie. Trafili do szpitala z obrażeniami
  4. GUS podał za ile średnio żyją Polacy. Można się rozpłakać
  5. Napad w centrum stolicy. Młody mężczyzna stracił palec, sprawca użył tasaka
  6. "Byłej premier urodził się wnuk a media milczą". Tymoteusz Szydło właśnie stał się ofiarą kolejnych pogłosek
Włamanie roku w Warszawie. Mężczyźni wdarli się do domu i urządzili libacjęWłamanie roku w Warszawie. Mężczyźni wdarli się do domu i urządzili libacjęCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News