Duże kolejki do testów na Ursynowie. Ludzie bardzo długo czekają na test

Autor Mateusz Dolak - 23 Marca 2021
Źródło: Facebook

Mieszkańcy Ursynowa donoszą o bardzo długich kolejkach do punktu wykonującego testy na obecność koronawirusa. Ich zdaniem, sytuacja jest tak zła, że chorzy ludzie kilka godzin czekają na swoją kolej.

Kolejka do wymazu

Dyskusja na temat jednego z punktów toczy się na facebookowej grupie "Obywatele Ursynowa".

"Dostałam smsa, że mam się stawić na 17.30 na test COVID-19. Przyjeżdżam, a tam kolejka na 2h stania. Jest totalny bajzel. Ludzie stoją mega chory ma mrozie" - napisała Agnieszka i na dowód zamieściła zdjęcie osób stojących w kolejce.

Kolejki do punktu na Ursynowie

Postów o długim czasie oczekiwania na test jest więcej.

Kierująca autobusem źle się poczuła podczas jazdy. Test wykazał zakażenie koronawirusemKierująca autobusem źle się poczuła podczas jazdy. Test wykazał zakażenie koronawirusemCzytaj dalej

"Ku przestrodze - w punkcie pobrań przy Roentgena nie ma co pojawiać się o umówionej godzinie, punkt pracuje ponoć 8-20, dziś koło 10 osób marzło od 8 rano, czekaliśmy 25 minut aż pracownicy przyjdą do pracy i zechcą otworzyć punkt, sposób komunikacji z klientem także pozostawia wiele do życzenia, nie polecam" - twierdzi Hanna.

"Żart tylko 25 min. No to miałaś szczęście" - skomentowała wpis Anna.

Próbowaliśmy dodzwonić się do punktu, niestety - osoba, która odebrała nie przedstawiła się i nie chciała komentować sprawy.

W komentarzach pojawiają się też osoby, które zrobiły test bez oczekiwania.

Korek do punktu

Kilka dni temu pisaliśmy też, o kolejkach do punktu wymazowego w Józefowie.

- W ostatnich dniach chętnych na zrobienie testów jest tak dużo, że parking przy punkcie wymazów jest przepełniony. Ci, którzy czekają na badanie, ustawiają się w kolejce. Sznur aut ciągnie się aż na ulicę. Przez to w okolicy ronda tworzy się gigantyczny korek - mówił w rozmowie z "Linią Otwocką" jeden z kierowców.

I dodał, że najgorzej jest w porannym i popołudniowym szczycie, gdy wiele osób kursuje pomiędzy domem a pracą. - Kierowcy, którzy czekają na test w punkcie wymazów, blokują ruch na ul. Piłsudskiego, przez co w całej okolicy tworzą się korki - twierdził mężczyzna.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne: Facebook

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News