Duża awaria, metro nie kursuje. Zamknięto cztery stacje

Autor redakcja Wawa Info - 16 Czerwca 2020
Źródło: Google Maps

Na I linii metra pojawiły się we wtorek (16.06) rano znaczne utrudnienia. Wystąpiła awaria na stacji Politechnika, w związku z czym metro kursowało w dwóch pętlach, a cztery stacje zostały zamknięte. Wprowadzono zastępcze połączenia autobusowe. O godzinie 10:40 nastąpiło zakończenie utrudnień, pociągi metra wróciły do normalnego kursowania.

Awaria na I linii metra

Na I linii metra, w obrębie stacji Politechnika, doszło we wtorek (16.06) rano, około godziny 10, do awarii rozjazdu. Z tego powodu pojawiły się utrudnienia w kursowaniu metra, które mają potrwać do odwołania. Pociągi w obu kierunkach kursowały w związku z tym w pętlach: Kabaty - Metro Wilanowska oraz Centrum - Metro Młociny. Oprócz stacji Politechnika wyłączone z użytku były więc także stacje Pole Mokotowskie, Racławicka i Wierzbno. Uruchomiono również zastępczą komunikację autobusową na trasie Metro Wilanowska - Metro Świętokrzyska. O godzinie 10:40 utrudnienia się zakończyły, a pociągi I linii warszawskiego metra wróciły do normalnego funkcjonowania.

Zamknęli psa w nagrzanym samochodzie. Z minuty na minutę było coraz gorzejZamknęli psa w nagrzanym samochodzie. Z minuty na minutę było coraz gorzejCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaskakująca awantura w programie "Kropka nad i". Monika Olejnik broniła TVN przed atakami, "niech nas pan nie poucza"
  2. Wstrząsające doniesienia o patogwieździe FAME MMA. Omal się nie wykończyła
  3. Zdjęcia dawnej Warszawy znalezione na śmietniku. Mało brakowało, a przepadłyby na zawsze [GALERIA]
  4. Szkło w popularnym trunku. GIS pilnie apeluje o zwrot produktu
  5. Najnowsze doniesienia o bonie 500 plus. Wiemy jak ma wyglądać, kto go dostanie
  6. Artur Barciś nie lubi mówić o jednym fakcie. Wszedł do domu i padł na kolana, powód może załamać każdego
Podejrzana paczka na przystanku. Wszystko ogrodzone, nie kursują autobusy. Trwa akcja służbPodejrzana paczka na przystanku. Wszystko ogrodzone, nie kursują autobusy. Trwa akcja służbCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News