Trzy auta rozbite, droga zablokowana. Poważny wypadek na Mazowszu, są ranni

Autor Alicja Guz - 5 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: policja.pl

W miejscowości Daniszów w powiecie lipskim doszło do wypadku. Na drodze krajowej numer 79 zderzyły się trzy samochody osobowe. Uczestnicy wypadku odnieśli obrażenia niezagrażające ich życiu. Droga była zablokowana. Kierowcy poruszający się tą trasą kierowani byli na objazdy.

Zderzenie trzech samochodów

Na drodze krajowej numer 79 w miejscowości Daniszów w powiecie lipskim doszło do wypadku. - Przed godziną 15 zderzyły się dwa samochody osobowe. W sumie podróżowało tymi samochodami pięć osób - poinformowała mł. asp. Aleksandra Calik z Komendy Wojewódzkiej Policji. - Osoby te odniosły obrażenia niezagrażające życiu - dodała policjantka.

Dzisiaj grzeje:
1. Porażające. Piorun wpadł do mieszkania. Ogromne szkody, zalane dwa piętra
2. Szykują nową opłatę, resort jest na "tak". Będziemy musieli dopłacać po 300 zł na zakupach

Utrudnienia dla kierowców

W wyniku wypadku na drodze krajowej numer 79 pojawiły się utrudnienia dla kierowców. Droga była całkowicie zablokowana. Na miejscu pracowała policja, a kierowcy poruszający się tą trasą kierowani byli na objazdy.

Wpadł w furię i rzucił się na matkę. Tragedia na MazowszuWpadł w furię i rzucił się na matkę. Tragedia na MazowszuCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Według policji na wiecu Andrzeja Dudy uczestniczyło za dużo osób. Organizatorzy dwóch zgromadzeń mogą ponieść bardzo poważne konsekwencje?
  2. Kamil Grosicki przypomniał o sobie kibicom. Polak huknął jak z armaty, bramkarz mógł tylko patrzeć (WIDEO)
  3. Kłęby dymu na S8. Co tam się stało?
  4. W bankomatach pojawił się nowy banknot. Nie zdziw się, jak go otrzymasz
  5. Minister zdrowia wydał ważną rekomendację. Chodzi o drugą turę wyborów prezydenckich
  6. Zbierali grzyby, ale nie w lesie ani na polanie. Wybór miejsca odbiera mowę, mało kto by się odważył
Prezydent zapowiedział ważną zmianę. Za chwilę ruszy procedura. Chodzi o konstytucjęPrezydent zapowiedział ważną zmianę. Za chwilę ruszy procedura. Chodzi o konstytucjęCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News