Płonie dom w Warszawie, wygląda źle. W akcji 6 zastępów

Autor Karolina Kraushar - 21 Sierpnia 2020
Dom stanął w płomieniachŹródło: Fot. pixabay.com/ arembowski (zdjęcie ilustracyjne)

Dom jednorodzinny został całkowicie zajęty przez ogień. Jak przekazał st. kpt. Michał Konopka z PSP m.st. Warszawy, budynek znajduje się na Wawrze przy ulicy Brodnickiej. Z trawiącym konstrukcję ogniem walczy sześć zastępów Państwowej Straży Pożarnej. Na miejscu zjawiło się również pogotowie ratunkowe oraz policja.

Dom stanął w płomieniach

Dom jednorodzinny znajdujący się na warszawskim Wawrze płonie. O zdarzeniu poinformowała stołeczna straż pożarna, która prowadzi działania na miejscu. Walkę z ogniem podjęło 6 zastępów strażackich Warszawskiej PSP, które pojawiły się błyskawicznie przy ulicy Brodnickiej 26. Oprócz strażaków na miejscu zdarzenia zjawiło się pogotowie ratunkowe oraz policja.

Dzisiaj grzeje:
1. Motorniczy nagle wygonił wszystkich z tramwaju. Na miejsce natychmiast przyjechała policja
2. Zakładaj maskę, inaczej pocałujesz klamkę. Sklepy, w których nie zrobisz zakupów bez maseczki

Straż ugasiła pożar domu

Pożar budynku wybuchł w piątek przed godziną 14.00 - Doszło do pożaru pustostanu, domu jednorodzinnego. Na szczęście w środku nikogo nie znaleziono - przekazał st. kpt. Michał Konopka. Ogień strawił fragment dachu oraz poddasze. W dalszym ciągu trwa akcja gaśnicza strażaków.

Motorniczy nagle wygonił wszystkich z tramwaju. Na miejsce natychmiast przyjechała policjaMotorniczy nagle wygonił wszystkich z tramwaju. Na miejsce natychmiast przyjechała policjaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak nie mógł milczeć. Zdecydował się na zaskakujący krok, w TVP zrobi się gorąco
  2. Mandat za brak maseczki w samochodzie powraca. Grozi, nawet jeśli jedziesz z bliskimi
  3. Tramwaje stanęły, składy skierowano na objazdy. ZTM ostrzega przed utrudnieniami
  4. Koronawirus w warszawskiej szkole. Zakażeni pracownicy placówki
  5. Nagła decyzja Mateusza Morawieckiego. Premier zdobył się na piękny gest
  6. Właśnie pojawił się komunikat od Andrzeja Dudy. Jego słowa obejmują miliony osób
Z ostatniej chwili: zapadła się jezdnia, ogromna dziura. Na miejsce jadą służby, szykujcie się na gigantyczne utrudnieniaZ ostatniej chwili: zapadła się jezdnia, ogromna dziura. Na miejsce jadą służby, szykujcie się na gigantyczne utrudnieniaCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News