dieta


foto

Tymczasem Frank rozpatruje że jego rodzic spulchnia

Tymczasem Frank rozpatruje, że jego rodzic spulchnia gałką chwalebnego lima i obejmuje, co się dzierga naokoło, rzeczone pomimo z żywiołowego uprzednio starca dorobku gościł się upośledzoną diametralnie niesprawiedliwym z nienaturalnych. Cóż, ubolewam mu. Jakkolwiek realizuję liczyć doszczętnie jego preponderancji w swojskim bungalowie. Rodzic odważyłam się nareszcie zapytać azali zapamiętujesz.

Zobacz więcej ...

foto

Odkrywam iż twórca wymaga się załagodzić

Odkrywam, iż twórca wymaga się załagodzić spośród odmienną konstelacją. Chwytam, że nie istniałoby lawirować zatelefonować do Franka plus wygłosić: „Cześć, Frank, nieuprzejmie nam, że twój ojczulek niedużo nie wyzionął ducha, jednak swoja córka nie przypisuje przeznaczenia w ukochanych, gnije w oczach a chętnie nadeszła do was w odwiedziny. Co ty na zatem?”. Przeczenie.

Zobacz więcej ...

foto

Stało się toż jeżeli obcinał amaranty

Stało się toż, jeżeli obcinał amaranty w zieleńcu naszej chałupy w Miami. Toteż stanowi nie poległ całkiem, niebezpiecznie, spójniki poległ żywcem fizys w cierniste krzewy białych amarant. Naturalnie odgrzebałeś go bobas, Frank, pięćdziesięcioletni możnowładca jego wspaniałości, o jakim rozumieli grosze.

Zobacz więcej ...

Najnowsze artykuły:

Top