Płoną samochody na Bródnie. Cztery pożary w ciągu tygodnia przy jednej ulicy

Autor Mateusz Dolak - 18 Marca 2020
Pożary na Bródnie Źródło: Natalia

Mieszkańcy Bródna boją się o swoje auta. W ciągu tygodnia doszło do czterech pożarów, spłonęło siedem pojazdów, kilka zostało nadpalonych.

Cztery pożary w tygodniu

www.wawainfo.pl - najnowsze informacje ze stolicy. | Do pierwszego pożaru doszło 11 marca o godzinie 23.58 przy ulicy Ogińskiego. Na parkingu pomiędzy blokami spłonęły dwa samochody osobowe. Dwie godziny później palił się jeden samochód, który był zaparkowany przy Siedzibnej - ulicy oddalonej o kilkaset metrów. Tego samego dnia (12 marca o godznie 19) strażacy zostali ponownie wezwani na Ogińskiego. Ze zgłoszenia wynikało, że to kolejny pożar auta. W środku nocy 17 marca znów musieli jechać na tę ulicę - o godzinie 3 ogień trawił trzy pojazdy.

Motorowerzysta wymusił pierwszeństwo, zginął pod kołami tira. Okazało się, że kierowca ciężarówki był nietrzeźwyMotorowerzysta wymusił pierwszeństwo, zginął pod kołami tira. Okazało się, że kierowca ciężarówki był nietrzeźwyCzytaj dalej

Spalone auta na Bródnie

Mieszkańcy dzielnicy są zaniepokojeni. - Pożary budzą mnie za każdym razem. To już kolejne auto. Jedno zostało sprzątnięte, ale jeden wrak stoi do dziś. Czuję się zaniepokojona. Czekam aż spali się mój samochód - napisała do nas na Facebooku pani Natalia, która jest autorką zdjęć umieszczonych powyżej.

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chiny mają propozycję dla Polski, chodzi o koronawirusa. Niebywałe, może okazać się kluczowa w walce z epidemią
  2. Polizała deskę w publicznej toalecie. Blogerka uznała, że jest „zbyt piękna i bogata”, by się zarazić
  3. Ruszyła pilna zbiórka w Warszawie. W obliczu pandemii koronawirusa bezdomni są bezradni
  4. Nie wszyscy zostali w domach, tłumy dzieci na placach zabaw. Dzielnice i spółdzielnie podjęły ważną decyzję
  5. Koronawirus. Zakażony pracownik Centrum Zdrowia Dziecka. Poszukiwania osób, które miały z nim kontakt
  6. Decyzja rządu z ostatniej chwili: handel w niedzielę zostanie częściowo przywrócony
O niecodziennym miejscu pod metrem krążą legendy. Mamy zdjęcia, będziecie przecierać oczyO niecodziennym miejscu pod metrem krążą legendy. Mamy zdjęcia, będziecie przecierać oczyCzytaj dalej

Następny artykuł