Fatalna wiadomość dla uczniów z dużego miasta. We wrześniu nie pójdą do szkoły, powód zdumiewa

Autor - 10 Sierpnia 2020
Uczniowie nie pójdą do szkołyŹródło: Pixabay

Uczniowie nie pójdą do szkoły. Zakończenie budowy nowej placówki edukacyjnej na Ursynowie miało nastąpić kilka dni temu, jednak epidemia koronawirusa pokrzyżowała te plany. Szkoła przy ulicy Zaruby powstanie z opóźnieniem.

Uczniowie nie pójdą do szkoły

Uczniowie niestety nie będą mogli pójść do szkoły przy ulicy Zarby. Wszystko przez epidemię koronawirusa, która spowodowała przestoje w pracach budowlanych. Choć budowlańcy pracują bez wytchnienia, otwarcie szkoły zostanie przesunięte na późniejszy termin. - Planowy termin zakończenia robót budowlanych to wrzesień, ale następnie będziemy musieli jeszcze uzyskać odbiory prac przez poszczególne organy nadzoru – wyjaśnił portalowi super express rzecznik prasowy Urzędu dzielnicy Ursynów, Kamila Terpiał. Jak zaznaczył rzecznik, procedury te trwają od miesiąca do dwóch.

Dzisiaj grzeje:
1. Krzysztof Jackowski nie mógł dłużej zwlekać. Pilnie alarmuje wszystkich Polaków, sytuacja jest poważna
2. Nie waloryzacja, nie trzynastka. Potężny zastrzyk gotówki dla seniorów zapewni coś innego

Budowa szkoły opóźniona

Zanim wszelkie formalności nie zostaną dopełnione, uczniowie ursynowskiej szkoły będą musieli poczekać. Do Października dzieci dwóch pierwszych klas najprawdopodobniej będą uczestniczyć w zajęciach w placówce nr 340 przy ulicy Lokajskiego.

Wszystko przez koronawirusa

Na zakończenie prac wykonawca miał trzynaście miesięcy. Jednak epidemia koronawirusa nie pozwoliła na oddanie do użytku inwestycji na czas. - Opóźnienia związane są głównie z epidemią COVID-19, ale także cały czas czekamy na zatwierdzenie planu re mediacji gruntów przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska. Siódmego kwietnia złożyliśmy w tej sprawie wniosek. Spodziewamy się zatwierdzenia planu w najbliższych dniach - przekazała Kamila Terpiał.

Pracownik przedszkola ma koronawirusa. Podjęto radykalne krokiPracownik przedszkola ma koronawirusa. Podjęto radykalne krokiCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda filmu "Kogel-mogel" ma bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Boi się o swoje życie?
  2. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii
  3. Policja przekazały tragiczne informacje. Konieczna natychmiastowa akcja służb
  4. Nagle usłyszeli dziwne dźwięki dochodzące z ziemi. Kiedy poznali powód aż ich zmroziło
  5. Klamka zapadła. Ministerstwo Zdrowia nie ma wątpliwości, chodzi o restrykcje dla części Polaków
  6. Polska policja podała przykre informacje. Nie żyje 25 osób, 189 rannych
W warszawskim szpitalu rodzą się W warszawskim szpitalu rodzą się "dzieci na zamówienie"? Porażające ustalenia "Newsweeka"Czytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News