Cysterna z propan-butanem uderzyła w ciężarówkę. Ogromne utrudnienia na S8

Autor Mateusz Dolak - 13 Lutego 2020
Korek na S8Źródło: Pixabay

Zderzenie na trasie S8 w Warszawie. Cysterna która przewoziła gaz propan-butan uderzyła w tył innej ciężarówki. Na miejscu są ogromne utrudnienia. Droga w kierunku Marek jest zablokowana.

Trzy pasy ruchu zablokowane

Pojazdy zderzyły się około godziny 12 na wysokości ul. Słowackiego. - Zablokowane są trzy pasy ruchu. Na miejscu działają strażacy - poinformowała st. post. Beata Czyszczoń z Komendy Stołecznej Policji. Na trasie S8 utworzył się bardzo duży korek. Z pomiarów natężenia ruchu Google Maps, wynika że o godzinie 13.30 sięgał ul. Szeligowskiej i wynosił aż 10 kilometrów.

- Doszło do zderzenia dwóch tirów. Na miejcu pracują cztery nasze zastępy. Zabezpieczamy miejsce zdarzenia. Nikomu nic się nie stało - dodał asp. sztab. Łukasz Płaskociński ze stołecznej straży pożarnej.

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia w Bukowinie Tatrzańskiej. Warszawska podstawówka żegna 15-letnią Klarę
  2. Kompletnie nietrzeźwe dziecko jechało autobusem w Warszawie. Chłopiec ledwo stał na nogach
  3. Wysiadł z auta, uderzał do utraty przytomności. Policja szuka sprawcy pobicia w Piasecznie
  4. Awantura na Woli. Mężczyzna okupował klatkę schodową
  5. Pijany Ukrainiec jechał na czołówkę. BMW z impetem uderzyło w dacię
Gradobicie i ulewa nad Warszawą. Skutki nawałnicy na waszych zdjęciachGradobicie i ulewa nad Warszawą. Skutki nawałnicy na waszych zdjęciachCzytaj dalej

Następny artykuł