Kierowca myślał, że się zmieści. TIR znów uderzył w wiadukt na Ostrobramskiej

Autor - 14 Lipca 2020
wypadek ciężarówkaŹródło: wawainfo.pl

Już po raz drugi ciężarówka uderzyła w stalową konstrukcję na alei Stanów Zjednoczonych. Kierowca zahaczył naczepą pojazdu o metalową bryłę, która stanęła na rozwidleniu ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. Usunięciem konstrukcji z samochodu zajęła się stołeczna straż pożarna. Kierowca ciężarówki nie odniósł żadnych obrażeń.

Ciężarówka zahaczyła o wiadukt

- W niedzielę wieczorem około godziny 22:00 samochód ciężarowy marki Daf zaczepił się naczepą o wiadukt - przekazała Gabriela Putra z Komendy Stołecznej Policji. Jak udało się dowiedzieć Wawainfo.pl, mężczyzna został poddany badaniu alkomatem, był trzeźwy. - Kierujący pojazdem nie odniósł żadnych obrażeń - zapewnił mł asp. Bartosz Maciąg.

wypadek 1wypadek

Dzisiaj grzeje:
1. Jerzy Stuhr trafił do szpitala. Stan aktora nagle się pogorszył. Co się stało?
2. Na urlop lepiej weź je ze sobą. Podczas pandemii niektórych rzeczy w hotelu nie będzie

Strażacy ściągnęli konstrukcję z ciężarówki

Do wypadku doszło na rozwidleniu ulic: Kinowej i Ostrobramskiej. - Na miejsce zdarzenia zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, akcja straży zakończyła się kilka minut przed godziną 2:00. - Do naszych zadań należało zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz uniesienie stalowej konstrukcji, w którą wjechał samochód ciężarowy - poinformował Bartosz Maciąg. - Kierowca, który w poniedziałek wjechał w wiadukt, został ukarany mandatem - dodała Gabriela Putra z KSP.

Kolejny wypadek ciężarówki na wiadukcie

To nie pierwsze takie zdarzenie na alei Stanów Zjednoczonych. 1 lipca pod taką samą konstrukcję wjechał samochód ciężarowy, który zaczepił kabiną kierowcy o belkę. Podobnie jak w poniedziałkowym wypadku, kierowca pojazdu nie odniósł obrażeń w wyniku zdarzenia drogowego.

Wpis Małgorzaty Trzaskowskiej hitem internetu. Co takiego zrobiła?Wpis Małgorzaty Trzaskowskiej hitem internetu. Co takiego zrobiła?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. RMF FM: Katastrofa na lotnisku w Bydgoszczy. Są ofiary śmiertelne
  2. Na Cirlce K legalnie kupisz "holenderską używkę". Rusza sprzedaż na stacjach
  3. Jak głosowali sąsiedzi Rafała Trzaskowskiego? Mieszkańcy Ursynowa byli jednomyślni
  4. Jak głosowali sąsiedzi Jarosława Kaczyńskiego? Duża różnica głosów
  5. Wyniki wyborów w Warszawie. Szczegółowe dane PKW
  6. Polski samolot runął na ziemię. Są ofiary śmiertelne, napływają smutne wiadomości
Nagły zwrot w sprawie zmarłego Woźniaka-Staraka. Na jaw wychodzą nowe faktyNagły zwrot w sprawie zmarłego Woźniaka-Staraka. Na jaw wychodzą nowe faktyCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News