Ciężarówka wpadła do rowu. 20 ton mięsa wyleciało na jezdnię

Autor Julian Bakuła - 21 Maja 2020
WypadekŹródło: Ochotnicza Straż Pożarna w Sochocinie

Ochotnicza Straż Pożarna w Sochocinie donosi o poważnym wypadku ciężarówki w Ciemniewie. Pojazd dachował, jego ładunek rozsypał się po jezdni. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Wypadek w Ciemniewie

W czwartek (21.05) o godzinie 01:07 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o wypadku na drodze nr 50 w Ciemniewie. O godzinie 01:18 na miejsce przybyła policja, służby ratunkowe oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Sochocina. Wypadkowi uległa ciężarówka marki Scania: ciągnik siodłowy z naczepą. Po przybyciu służb kierowca znajdował się na zewnątrz pojazdu. Jak podaje młodszy aspirant Robert Jaworski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku, kierowca był przytomny. Stwierdzono lekkie otarcia naskórka. Kierowcę przewieziono do szpitala. Ciągnik siodłowy wylądował w rowie, całkowicie zdemolowany. Naczepa zagradzała drogę, która pozostawała nieprzejezdna. Ciężarówka przewoziła 20 ton mięsa drobiowego, które wypadło i rozsypało się po obydwu pasach ruchu oraz po pobliskim polu. Zleceniodawca kierowcy przysłał ekipę holowniczą, która odholowała naczepę.

Skandal po pogrzebie zamordowanej Kornelii. Policja przegoniła ludzi w żałobieSkandal po pogrzebie zamordowanej Kornelii. Policja przegoniła ludzi w żałobieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielkie zmiany w 500 plus? Padła konkretna propozycja, znamy szczegóły
  2. Jarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofili
  3. Kamil miał wypadek, walczy z glejakiem. Potrzebuje pilnej pomocy
  4. Poważny wypadek w Zielonce. Motocyklista uderzył w bariery, reanimacja trwała ponad godzinę.
  5. Tajemnicza śmierć mężczyzny. Myśleli że miał wylew, prawda okazała się zupełnie inna
  6. Są nowe, oficjalnie żółte alarmy. Uważajcie na siebie szczególnie wieczorem, Instytut wydał ostrzeżenia
Handel w niedzielę wróci? Podjęto pierwsze kroki, jest oświadczenie związkówHandel w niedzielę wróci? Podjęto pierwsze kroki, jest oświadczenie związkówCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News