Ciężarówka wywróciła się na "siódemce". Na jezdnię wyleciały śmieci, są ogromne utrudnienia

Autor Mateusz Dolak - 2 Marca 2020
PilneŹródło: wawainfo.pl

Ciężarówka wywróciła się na bok na drodze numer 7 w Łomiankach. Na jezdnię wyleciały śmieci. Więcej informacji podamy wkrótce.

Utrudnienia na dk7

- Pojazd wywrócił się na pasie technicznym. Na miejscu były cztery jednostki - dwie z Warszawy i dwie z Łomianek. Strażacy udrożnili pas ruchu, na który wysypały się śmieci. Na miejsce przyjechał właściciel pojazdu, trwa przeładunek do innej ciężarówki - poinformował kpt. Kazimierz Jaworski ze straży pożarnej dla powiatu Warszawskiego Zachodniego.
Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, zablokowany jest prawy pas ruchu w kierunku Gdańska. - Ruch odbywa się lewym pasem. Planowany czas trwania utrudnienia to dwie godziny - czytamy w komunikacie GDDKiA z godziny 14.30.

Abp. Jędraszewski w Warszawie. Protest przed kościołem, interweniowała policjaAbp. Jędraszewski w Warszawie. Protest przed kościołem, interweniowała policjaCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czekał na nie przed blokiem, potem rzucił się z pięściami. Atak na dwie kobiety na Woli
  2. Szpital Bródnowski ograniczył działanie SORu. Dezynfekcja po pacjencie
  3. Kleszcze zaatakowały pod Warszawą. Cztery były na jednym źdźble trawy. Uważajcie
  4. Pożar pustostanu. W środku znaleziono zwłoki mężczyzny
  5. 24-latek nie żyje, pięć osób jest w szpitalu. Żałoba w gminie po tragedii na drodze
  6. Koronawirus. Sztab kryzysowy w Warszawie
Tutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środkaTutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środkaCzytaj dalej

Następny artykuł