Skandal. Nie mieści się w głowie, do czego doszło po chrzcie, rodzice zdruzgotani

Autor - 11 Sierpnia 2020
Chrzciny zamieniły się w bójkęŹródło: Pixabay

Chrzciny i poprawiny, które odbyły się w zeszłą niedzielę w restauracji w Sokołowie Podlaskim, bardziej niż dwie imprezy rodzinne przypomniały starcie średniowiecznych zwaśnionych rodów. Nie było to nieporozumienie kilku gości. Świadkowie twierdzą, że w bójce mogło brać udział nawet 50 osób. Wysoka temperatura i alkohol podgrzały atmosferę do tego stopnia, że pięć osób trafiło do szpitala.

Chrzciny zamieniły się w bójkę

Chrzciny i poprawiny, które odbyły się w ubiegłą niedzielę w restauracji przy ulicy Lipowej w Sokołowie Podlaskim, w niczym nie przypominały imprezy rodzinnej. Około godziny 19.30 doszło tam do bójki między uczestnikami imprez. Świadkowie zdarzenia twierdzą, że było to starcie kilkudziesięciu osób. Fatalne zakończenie wspólnej celebracji na pewno zdruzgotało rodziców, którzy nie tak wyobrażali sobie ten dzień.

Dzisiaj grzeje:
1. Krzysztof Jackowski nie mógł dłużej zwlekać. Pilnie alarmuje wszystkich Polaków, sytuacja jest poważna
2. W czasach kryzysu trzeba liczyć każdy grosz. Polacy oszczędzają najwięcej w całej UE

Pięć osób w szpitalu

Jak przekazał nam asp. Jakub Więsak z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim pięć osób zostało przewiezionych do szpitala. - Uczestnikami obu imprez byli głównie mieszkańcy powiatu węgrowskiego i siedleckiego - dodał asp. Więsak. Funkcjonariusze ustalają szczegóły dotyczące niedzielnego zajścia w Sokołowie Podlaskim. W sprawie bójki nikt nie został zatrzymany.

Pilna, nagła akcja CBŚ w warszawskiej placówce medycznej. Chodzi o sfałszowane medykamentyPilna, nagła akcja CBŚ w warszawskiej placówce medycznej. Chodzi o sfałszowane medykamentyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Warto zostać w domu, najbliższe dni mogą być niebezpieczne. Ostrzeżenia obejmują ponad połowę kraju
  2. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii
  3. Policja przekazały tragiczne informacje. Konieczna natychmiastowa akcja służb
  4. Nagle usłyszeli dziwne dźwięki dochodzące z ziemi. Kiedy poznali powód aż ich zmroziło
  5. Klamka zapadła. Ministerstwo Zdrowia nie ma wątpliwości, chodzi o restrykcje dla części Polaków
  6. Chwilę temu Ministerstwo Zdrowia opublikowało nowe zasady i obostrzenia. Dotkną wielu z nas
W warszawskim szpitalu rodzą się W warszawskim szpitalu rodzą się "dzieci na zamówienie"? Porażające ustalenia "Newsweeka"Czytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News