Koronawirus w Centrum Onkologii. Jest oficjalne stanowisko

Autor Alicja Guz - 10 Sierpnia 2020
Centrum Onkologii na UrsynowieŹródło: Google Street View

Centrum Onkologii na warszawskim Ursynowie poinformowało o trzech potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u personelu w Zakładzie Radiologii. W związku z tym praca w zakładzie została ograniczona.

Centrum Onkologii potwierdziło informacje

Centrum Onkologii opublikowało komunikat informujący o potwierdzonych przypadkach COVID-19. "Niestety mamy potwierdzone trzy przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u personelu w Zakładzie Radiologii w Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie. Przeprowadzane są procedury przewidziane na wypadek takiej sytuacji" czytamy w oficjalnym komunikacie Centrum Onkologii.

Dzisiaj grzeje:
1. Krzysztof Jackowski nie mógł dłużej zwlekać. Pilnie alarmuje wszystkich Polaków, sytuacja jest poważna
2. Nie waloryzacja, nie trzynastka. Potężny zastrzyk gotówki dla seniorów zapewni coś innego

Praca w zakładzie ograniczona

Centrum Onkologii poinformowało, że w związku z wykryciem zakażenia SARS-CoV-2 u personelu z Zakładu Radiologii, praca w zakładzie została ograniczona. Dodatkowo tworzona jest lista osób bliskiego kontaktu, które będą poddane kwarantannie i testom. - Pacjenci wymagający badań, których nie będziemy w stanie obsłużyć ograniczonym zespołem, będą kierowani do zaprzyjaźnionych placówek, gdzie będą mogli takie badania wykonać – informuje Centrum Onkologii.

Blok Operacyjny będzie działał normalnie

W piątek Centrum Onkologii informowało o podejrzeniu zakażenia koronawirusem nhttps://wawainfo.pl/krzysztof-jackowski-100820-so-nie-mogl-duzej-zwlekaca Bloku Operacyjnym. Wykonane badania jednak tego nie potwierdziły. "W związku z tym, Blok Operacyjny od jutra wznawia częściowo działalność, po uzyskaniu pozostałych pełnych wyników badań praca zostanie wznowiona w pełnym wymiarze" czytamy w komunikacie.

Małgorzata Trzaskowska nie mogła dłużej milczeć. Zdumiewające słowa, wielu nie będzie zadowolonychMałgorzata Trzaskowska nie mogła dłużej milczeć. Zdumiewające słowa, wielu nie będzie zadowolonychCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda filmu "Kogel-mogel" ma bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Boi się o swoje życie?
  2. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii
  3. Policja przekazały tragiczne informacje. Konieczna natychmiastowa akcja służb
  4. Nagle usłyszeli dziwne dźwięki dochodzące z ziemi. Kiedy poznali powód aż ich zmroziło
  5. Wypadek na Jeziorze Zegrzyńskim. Zderzyły się dwa skutery wodne
  6. Polska policja podała przykre informacje. Nie żyje 25 osób, 189 rannych
W warszawskim szpitalu rodzą się W warszawskim szpitalu rodzą się "dzieci na zamówienie"? Porażające ustalenia "Newsweeka"Czytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News