Nagle wszystko wysiadło, cała wieś pozbawiona prądu. Poważna awaria

Autor - 11 Lipca 2020
WieliszewŹródło: gmina Wieliszew

Pogoda na Mazowszu w nocy z piątku na sobotę nie miała litości. Powalone drzewa, połamane gałęzie, uszkodzone domy i zalane piwnice - to bilans burzy. Również mieszkańców podwarszawskiego Wieliszewa spotkała wczoraj niemiła niespodzianka. Silny wiatr i gwałtowna burza spowodowała awarię prądu w całej miejscowości.

Burza w Wieliszewie

Intensywna burza, która przeszła wczoraj przez województwo mazowieckie dała się we znaki mieszkańcom podwarszawskiego Wieliszewa. Burza pozbawiła ich prądu. - Przed godziną 1.00 burze naruszyły linie średniego napięcia - przekazała w rozmowie z Wawainfo.pl rzeczniczka PGE, Katarzyna Burda-Mazurek.

Dzisiaj grzeje:
1. Baner wyborczy na płocie kościoła. Oburzeni ludzie, fala komentarzy w internecie
2. Będą pożyczki dla zadłużonych. ARiMR ogłosił zasady przyznawania, wiadomo kto może liczyć na dodatkowe wsparcie

Ciemność wszędzie

- Patrząc z balkonu... ciemność wszędzie - napisała Klaudia pod postem zamieszczonym przez zaniepokojonych nagłą awarią prądu mieszkańców Wieliszewa. W jednej chwili światła zgasły na alei Solidarności, Modlińskiej, Kościelnej, Polnej, Wrzosowej, Książęcej i wielu innych ulicach. - Tak posiedzę w tych komentarzach to i się wszystkich nazw ulic zaraz nauczę z tej wyliczanki… - śmiała się Maria, która patrzyła na długą listę komentarzy z nazwami ulic dotkniętych awarią.

Burza w Warszawie i na Mazowszu

Silny, porywisty wiatr i intensywne opady deszczu towarzyszące burzy pozostawiły po sobie spore zniszczenia. W Warszawie wiejący z prędkością ponad 100 km/h wiatr zdmuchnął warzywniak, a kilka budynków w województwie mazowieckim zostało zniszczonych przez powalone drzewa.

Obrazy WawaINFO"Apokaliptyczna" chmura nad Warszawą. Zbliża się potężna nawałnicaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Eleni wyszła na scenę przy Tadeuszu Rydzyku. Dzieje się teraz na Jasnej Górze
  2. Sekret Anny i Roberta Lewandowskich wyszedł na jaw. Próbowali ukryć miejsce swojego pobytu, dziennikarze nie mają wątpliwości
  3. IMGW ostrzega, burze ponownie wrócą nad Mazowsze. Znów będzie niebezpiecznie
  4. GIS wycofuje kolejny produkt. Groźna bakteria w hamburgerach
  5. Policja apeluje o pomoc, sytuacja jest poważna. Zaginął 85-letni mężczyzna. Widziałeś go?
  6. GIS ostrzega wszystkich Polaków. Duże niebezpieczeństwo, powoduje nudności, bóle głowy i wymioty
Zawaliła się klatka schodowa kamienicy na Pradze-PółnocZawaliła się klatka schodowa kamienicy na Pradze-PółnocCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News