Zabierzcie wszystko z balkonów, nie parkujcie pod drzewami. Porywisty wiatr i ulewa nadciągają

Autor Karolina Kraushar - 17 Lipca 2020
BurzaŹródło: Pixabay

Nad północno-wschodnią część Mazowsza nadciągają ciemne chmury. Będzie niebezpieczne. Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydali właśnie ostrzeżenie pierwszego stopnia dla kilku powiatów w województwie mazowiecki. Po południu spodziewajcie się burzy z gradem i porywistego wiatru.

Letnie burze na Mazowszu

Tegoroczne lato nas nie rozpieszcza, co kilka dni nad Mazowszem kłębią się ciemne chmury, a z nieba spada rzęsisty deszcz, który zalewa ulice, garaże i piwnice. Według prognozy sporządzonej przez synoptyków z IMGW podobnie będzie dzisiaj.

Dzisiaj grzeje:
1. Wyciekła poufna rozmowa Andrzeja Dudy. O krok od skandalu, służby już w akcji
2. Ważne zmiany dla emerytów i rencistów już w mocy. Nawet 3732,10 zł więcej do świadczenia

Burze na Mazowszu

Wydany przez IMGW żółty alert obowiązuje w powiatach: ciechanowskim, łosickim ostrołęckim, ostrowskim, pułtuskim, przasnyskim, makowski, mińskim, mławskim, siedleckim, sokołowskim, węgrowskim, wołomińskim i wyszkowskim. Synoptycy prognozują wystąpienie burz z opadami deszczu. Miejscami ma spaść od 20 do 30 milimetrów. Dodatkowo powieje silny wiatr, który osiągnie prędkość do 70 km/h. Miejscami spadnie grad. Wydane przez IMGW ostrzeżenie pierwszego stopnia obowiązuje w piątek od godziny 14.00 do 21.00. Synoptycy apelują o sprawdzanie aktualnych komunikatów pogodowych, ponieważ możliwe są zmiany warunków atmosferycznych.

Media przed chwilą obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej StrzeleckiMedia przed chwilą obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej StrzeleckiCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kościół stwierdził nieważność małżeństwa Jacka Kurskiego po 20 latach. Zaskakujące doniesienia
  2. Koszmarny wypadek pod Radomiem. Z BMW nic nie zostało
  3. Najnowsza wizja jasnowidza Jackowskiego. Wakacje w 2020 roku mogą zostać przerwane
  4. Chciał uniknąć czołówki, wpadł do rowu. Młody mężczyzna nie żyje
  5. Media przed chwilą obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej Strzelecki
  6. Niebawem zapukają do drzwi milionów Polaków i zadadzą pytania. Lepiej być przygotowanym
Koronawirus w przedszkolu. Placówka w Radomiu zamkniętaKoronawirus w przedszkolu. Placówka w Radomiu zamkniętaCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News