Potężna nawałnica w Otwocku. Połamane drzewa zniszczyły cmentarz

Autor Alicja Guz - 6 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: OSP Otwock-Wólka Mlądzka

Nawałnice, które w ostatnim czasie przeszły nad Mazowszem wyrządziły dużo szkód. Strażacy niemal 200 razy interweniowali w sprawie podtopień i silnych wiatrów. W czwartek 2 lipca porywista burza połamała drzewa rosnące obok cmentarza w Otwocku. Złamane konary zniszczyły co najmniej kilkanaście nagrobków.

Burze nad Otwockiem

Ostatnio nad Otwockiem przeszły gwałtowne burze, którym towarzyszyły ulewne deszcze z gradem oraz porywiste wiatry. Wywołały one wiele szkód w powiecie otwockim. Obfite opady deszczu zalewały ulice i podtapiały budynki, w silne porywy wiatru łamały drzewa.

Dzisiaj grzeje:
1. W bankomatach pojawił się nowy banknot. Nie zdziw się, jak go otrzymasz
2. Ceny na wakacjach już jak legenda. Możesz jednak ominąć drożyznę i zjeść za kilka złotych, trzeba tylko wiedzieć gdzie

Burza w Otwocku - zniszczony cmentarz

Burze wyrządziły również wiele szkód na cmentarzu parafialnym w Otwocku. W czwartek 2 lipca gwałtowna burza, która przeszła nad miastem połamała drzewa rosnące w pobliżu cmentarza. Złamane konary drzew zniszczyły co najmniej kilkanaście nagrobków, a także ogrodzenie cmentarza.

Najwięcej interwencji straży pożarnej w Otwocku

W ostatnim czasie nawałnice przechodziły nad całym Mazowszem. W związku z burzami 2 lipca mazowieccy strażacy interweniowali 198 razy. Najwięcej w powiecie otwockim - 30. Interwencje dotyczyły najczęściej silnego wiatru oraz podtopień dróg i budynków.

Tragedia na Mazowszu, nie żyje mężczyzna. Złapał się linii wysokiego napięciaTragedia na Mazowszu, nie żyje mężczyzna. Złapał się linii wysokiego napięciaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mamy kolejny rekord, sytuacja, jakiej nie było. Wydatki państwa na Kościół przebiły już wszystko, ujawniamy
  2. Prezes polskiego klubu aresztowany przez policję. Miał popełnić obrzydliwe przestępstwo, kibice są wściekli
  3. Potworny odór i brunatno-czerwona woda. Śnięte ryby w rzece. Co się stało?
  4. Rowerzysta jechał torowiskiem tramwajowym. Było o włos od tragedii
  5. Ministerstwo Zdrowia wprowadziło zmiany. Obowiązują nowe zasady odbywania kwarantanny
  6. Tragiczne informacje nagle obiegły Polskę. Nie żyje Michał Borowski, ogromna strata
Porażające. Piorun wpadł do mieszkania. Ogromne szkody, zalane dwa piętraPorażające. Piorun wpadł do mieszkania. Ogromne szkody, zalane dwa piętraCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News