Porażające. Piorun wpadł do mieszkania. Ogromne szkody, zalane dwa piętra

Autor Mateusz Dolak - 4 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: Pixabay

Niecodzienne i niebezpieczne zdarzenie w Płońsku. Podczas ogromnej nawałnicy do mieszkania przy ulicy Grunwaldzkiej 67 wpadł piorun. - Około godziny 3 dostał się przez otwarte okno do domu zamieszkiwanego przez wielodzietną rodzinę - donosi portal Płońsk w Sieci. Co tam się dokładnie wydarzyło?

Piorun wpadł do mieszkania

Jak donosi portal piorun uderzył w wodomierz, który znajdował się w mieszkaniu.Uszkodzona została instalacja wodna. - Ludziom nic się nie stało, ale zalało dwa mieszkania. Z samego rana nasi pracownicy pojechali, aby m.in. podłączyć prąd, bo został w nocy odłączony, aby zabezpieczyć prawdopodobieństwo spięcia. Wszystko w związku z tym zdarzeniem zostało już naprawione - mówi w rozmowie z portalem Płońsk w Sieci Małgorzata Rogalska, kierownik Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Płońsku.

Wstrząsająca zbrodnia. Kornelia nie żyje. Na jaw wychodzą nowe faktyWstrząsająca zbrodnia. Kornelia nie żyje. Na jaw wychodzą nowe faktyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Klienci dużego polskiego banku w niebezpieczeństwie. Można stracić wszystkie oszczędności
  2. Kamil Stoch usłyszał fatalną wiadomość. Doniesienia się potwierdziły, bardzo zła wiadomość dla naszych skoczków
  3. Ogromny rój pszczół w restauracji. Czegoś takiego nigdy nie widzieliście
  4. Niewyobrażalna zbrodnia w solarium. Pracownica będzie miała traumę na całe życie
  5. Uwaga, wyłączą prąd na Mazowszu. Piaseczno i okolice bez prądu
  6. Niebawem ruszą masowe kontrole Polaków. Wiadomo, kto powinien się martwić
Nagła decyzja kościoła. Będą duże zmiany. Biskup oficjalnie potwierdziłNagła decyzja kościoła. Będą duże zmiany. Biskup oficjalnie potwierdziłCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News