Mińsk Mazowiecki dosłownie płynie. Ogromna ulewa. Samochody i ulice pod wodą

Autor Mateusz Dolak - 2 Lipca 2020
ulewa w Mińsku MazowieckimŹródło: wawainfo.pl, YouTube

Potężna ulewa przeszła nad Mazowszem. Dostajemy sygnały, że zalany został Mińsk Mazowiecki. Ulewa zatopiła większość ulic. Samochody i ludzie nie mogli przebrnąć przez płynące ulicami potoki.

Ulewa w Mińsku Mazowieckim

Obfite opady deszczu zalały ulice Mińska Mazowieckiego. Woda płynie m.in. ulicami Wyszyńskiego, Łupińskiego i Daszyńskiego. Straż pożarna interweniuje głównie w związku z zalanymi pomieszczeniami gospodarczymi. - Z powodu ulewy mamy łącznie dwadzieścia zgłoszeń, a w samym Mińsku osiem. Są one głównie skoncentrowane na ulicy Czarneckiego i jej okolicach - poinformował st. kpt. Kamil Płochocki z PSP w Mińsku Mazowieckim.

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromna tragedia nad Zegrzem, nie żyje mężczyzna. Jego ciało unosiło się w wodzie
2. Ogromny wzrost w emeryturach. Nawet 600 zł, seniorzy sami mogą sprawdzić różnicę

Ulice Mińska Mazowieckiego zalane

Mieszkańcy Mińska Mazowieckiego w internecie publikują zdjęcia i filmy obrazujące skalę zniszczeń spowodowanych opadami deszczu. Na udostępnionych materiałach widać pozalewane ulice, przejeżdżające z trudem samochody oraz przepełnione studzienki, wyglądające jak uliczne fontanny. - Nasza stacja odnotowała 22.79mm w godzinach 16:00 - 17:05. Najintensywniejsze opady były w godzinach 16:46-16:56. W przeciągu 10min spadło wtedy 7.74mm - poinformowała na Facebooku Stacja Meteorologiczna Mińsk Mazowiecki.

Mieszkańcy boją się przechodzić na drugą stronę. Przejście grozy zostanie przebudowaneMieszkańcy boją się przechodzić na drugą stronę. Przejście grozy zostanie przebudowaneCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Andrzej i Agata Duda świętują dzień pocałunku w wymowny sposób. Fala zdjęć homoseksualnych par w odpowiedziach
  2. Wiemy, ile Anna Lewandowska przytyła w drugiej ciąży. Dodatkowe kilogramy znikają w oczach
  3. Tragedia w Płocku. 82-latka wyleciała przez okno
  4. Paraliż na S8. Gigantyczny korek, trudna sytuacja
  5. 85-latek kierował samochodem pod wpływem. Spowodował wypadek
  6. Od września duże zmiany w szkołach. Ekspert nie ma dobrych wiadomości, rodzice rwą włosy z głowy
Strażacy nie mogą uwierzyć. Bezczelna kradzież. Ktoś zabrał im spodniobutyStrażacy nie mogą uwierzyć. Bezczelna kradzież. Ktoś zabrał im spodniobutyCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News