Ojciec brutalnie pobił 2 miesięcznego synka. Na jaw wyszły porażające fakty. Daniel G. został skazany

Autor - 1 Lipca 2020
Brutalnie pobił 2 miesięcznego Kamila. Sąd skazał go na 15 lat pozbawienia wolnościŹródło: warszawapraga.so.gov.pl

We wrześniu 2018 roku brutalnie pobił swojego dwumiesięcznego syna. 30 czerwca 2020 roku Daniel G. został skazany na 15 lat pozbawienia wolności za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad swoim synem, Kamilem. Na ławie oskarżonych zasiadła także matka chłopca, która usłyszała wyrok jednego roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na pięć lat.

Pobił dwumiesięcznego Kamila

Do pobicia chłopca doszło we wrześniu 2018 roku. Sprawa wyszła na jaw, gdy Daniela G.i Dagmarę N. odwiedzili pracownicy Ośrodka Opieki Społecznej. Podczas kontroli zauważyli, że chłopiec został pobity. O sytuacji zawiadomili policję, dwumiesięczny Kamil trafił do szpitala, a jego ojciec, Daniel G. usłyszał zarzut znęcania się nad dzieckiem ze szczególnym okrucieństwem. Po interwencji prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry mężczyźnie postawiono drugi zarzut - usiłowania zabójstwa z zamiarem ewentualnym. Oskarżona o niedopełnienie obowiązków oraz narażenie syna na bezpośrednie niebezpieczeństwo została również matka Kamila.

Dzisiaj grzeje:
1. Niespodziewany komunikat ministerstwa. Nadchodzą zmiany w kolejnych obostrzeniach
2. Wspaniała wiadomość dla 74 tys. Polaków. Ich emerytury zostaną podniesione i to znacznie

Usłyszał wyrok

W poniedziałek 30 czerwca obok Daniela G. na ławie oskarżonych zasiadła także matka dwumiesięcznego Kamila Dagmara N.Sąd Okręgowy Warszawa-Praga skazał Daniela G. na 15 lat pozbawienia wolności oraz pozbawił go praw publicznych na okres pięciu lat. Mężczyzna będzie musiał zapłacić 30 tysięcy złotych zadośćuczynienia na rzecz pokrzywdzonego Kamila. Sąd w uzasadnieniu wyroku zaznaczył, że postępowanie Daniela G. było wyjątkowo brutalne i naruszyło wszelkie etyczne i kulturowe normy. Sędzia zaznaczył również, że mężczyzna uważał, że jest bezkarny w stosowaniu przemocy wobec swojego syna.

Porażający wypadek. Z samochodu nic nie zostało. Tragedia na MazowszuPorażający wypadek. Z samochodu nic nie zostało. Tragedia na MazowszuCzytaj dalej

Sąd odrzucił stanowisko prokuratury

Prokuratura postawiła Damianowi G. dwa zarzuty: znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem na dziecku oraz usiłowanie zabójstwa z zamiarem ewentualnym. Sąd odrzucił jednak drugi zarzut, zaznaczając, że na to potrzebne by były kategoryczne dowody popełnienia tego przestępstwa.

Rok pozbawienia wolności dla matki chłopca

Marka chłopca Dagmara N. usłyszała wyrok, rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na pięć lat. Kobieta otrzymała dozór kuratora, a sąd zobowiązał ją do rozpoczęcia pracy zarobkowej lub podjęcia nauki.

Pilny komunikat sanepidu. Groźna bakteria w wędlinie z BiedronkiPilny komunikat sanepidu. Groźna bakteria w wędlinie z BiedronkiCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już dziś całkowicie zmieni się ważny podatek. Za wiele produktów zapłacicie więcej, ale są też dobre wieści
  2. Tragiczne informacje potwierdziły się. 24-letni trener zmarł nagle, powody jego śmierci mrozi krew w żyłach
  3. Istny rekord. Trzy okręgi w Warszawie miały 100 procent frekwencji
  4. Potężny huk, a potem pożar. Znów płoną auta w Warszawie
  5. Rodzice nie zdążyli do szpitala. Kobieta urodziła dziecko w aucie na ruchliwej drodze
  6. Właśnie powiększyła się rodzina Kurdej-Szatan. Mamy pierwsze zdjęcie
Pożar domu w Pruszkowie. Jedna osoba zatruła się dymemPożar domu w Pruszkowie. Jedna osoba zatruła się dymemCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News