Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Bronisława Komorowskiego. Były prezydent dochodzi do siebie w domu

Autor Kamil Matuszak - 12 Listopada 2020
Bronisław Komorowski chory na COVID-19Źródło: Piotr Molecki/East News

Docierają do nas doniesienia, że Bronisław Komorowski ma problemy zdrowotne. Były prezydent Polski dochodzi do pełni sił w swoim domu. O dolegliwościach poinformowała Anna Kulikowska, szefowa biura prezydenta.

Właściciel mieszkania spalonego podczas marszu zabrał głos. Mocne słowa w kierunku narodowcówWłaściciel mieszkania spalonego podczas marszu zabrał głos. Mocne słowa w kierunku narodowcówCzytaj dalej

Doniesienia o stanie zdrowia Bronisława Komorowskiego

Dzisiaj rano dotarły do nas niepokojące informacje o stanie zdrowia Bronisława Komorowskiego. Do prasy dotarły oficjalne doniesienia o tym, jak czuje się była głowa państwa.

Były prezydent nie czuje się bardzo źle, lecz, aby dmuchać na zimne i przestrzegać zasad, przebywa w swoim domu w Budzie Ruskiej w województwie podlaskim.

Dzisiaj grzeje:
1.Właściciel mieszkania spalonego podczas marszu zabrał głos. Mocne słowa w kierunku narodowców
2. A jednak. Zdecydowali się przedłużyć obostrzenia. Będą utrudnienia. Zagraniczne wieści dla wyjeżdzających
3. Reporter ranny podczas marszu. Tomasz Gutry został postrzelony

Bronisław Komorowski ma stan podgorączkowy oraz kaszle, są to objawy grypowe, których jednak nie zlekceważono.

Po wykonaniu testu okazało się, że były prezydent jest zakażony koronawirusem. Teraz odizolowany w domowym środowisku, powraca do zdrowia.

Bronisław Komorowski przebywa obecnie w swoim domu

Anna Kulikowska, szefowa biura prezydenta Komorowskiego, potwierdziła informację o zakażeniu. Były prezydent ma pozytywny wynik testu na COVID-19 oraz lekkie objawy grypowe.

- Mam stan podgorączkowy i kaszlę - powiedział Komorowski w rozmowie z portalem Onet. Dodał, że nie wie, od kogo i gdzie się zaraził. - To nauczka dla wszystkich, że można się zarazić zupełnym przypadkiem - dodał.

Bronisław Komorowski od czasu wybuchu pandemii przebywa w swoim domu na Podlasiu. Bardzo długo czuł się dobrze i nie miał żadnych problemów zdrowotnych. Dopiero ostatnio jego stan się pogorszył. - To się zmieniło po imprezach rodzinnych – oznajmił Onetowi były prezydent.

Demonstranci zdemolowali okolice Empiku i starli się z policją na trasie Marszu Niepodległości 2020Demonstranci zdemolowali okolice Empiku i starli się z policją na trasie Marszu Niepodległości 2020Czytaj dalej

To nie pierwszy przypadek wśród polityków

Oprócz prezydenta Komorowskiego koronawirusem zaraził się także kilka tygodni temu Andrzej Duda, u którego również stwierdzono pozytywny wynik testu. Obecny prezydent zakończył w ubiegłym tygodniu okres kwarantanny i powrócił do pracy.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Jasnowidz Jackowski wysyła ostrzeżenie. Najnowsza przepowiednia zapowiada koniec, zostało niewiele czasuJasnowidz Jackowski wysyła ostrzeżenie. Najnowsza przepowiednia zapowiada koniec, zostało niewiele czasuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Płaca minimalna inna w każdym powiecie? Jest nowa projekt polskich wynagrodzeń
  2. Elon Musk z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa. Miliarder uważa, że testy to fałszerstwo
  3. Demonstranci zdemolowali okolice Empiku i starli się z policją na trasie Marszu Niepodległości 2020
  4. Jasnowidz Jackowski wysyła ostrzeżenie. Najnowsza przepowiednia zapowiada koniec, zostało niewiele czasu
  5. Kordony policji otoczyły okolice szpitala. Demonstranci rzucają kamieniami i butelkami
  6. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda
  7. Kamil Stoch w mocnych słowach o Bogu. Na jaw wyszła prawda na temat jego religii, mało który młody człowiek może tak powiedzieć

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News