Kilkaset budynków bez ciepłej wody. Mieszkańcy nie mogą się umyć, do kiedy to potrwa?

Autor Julian Bakuła - 2 Czerwca 2020
Brak ciepłej wodyŹródło: Pixabay

Na Tarchominie, Gocławiu i Śródmieściu wystąpiły od poniedziałku (01.06) przerwy w dostawach ciepła. Setki budynków odcięto od ciepłej wody. To wynik problemów po stronie dostawcy.

Brak ciepłej wody w kranie

Veolia Energia Warszawa to spółka ciepłownicza, która dostarcza ciepło systemowe i ciepłą wodę dla znacznej części Warszawy. Spółka eksploatuje infrastrukturę Warszawskiego Systemu Ciepłowniczego, Międzyleskiego Systemu Ciepłowniczego oraz Lokalnych systemów ciepłowniczych w Dzielnicy Ursus. "To około 1800 km sieci, którymi dostarczane jest ciepło do 19 000 obiektów na terenie Warszawy, pokrywając 80% potrzeb stolicy" - czytamy na stronie spółki.

Dzisiaj grzeje:
1. Pożar w mieszkaniu 90-latków. Ogień wybuchł na łóżku, dwie osoby ranne
2. Wojsko przejmie bezrobotnych. 3 tys. zł za miesiąc szkolenia

Przerwy w dostawach

Od poniedziałku (01.06) w niektórych rejonach Warszawy występują przerwy w dostawach ciepła. Tego dnia wstrzymano przesył ciepła na Tarchomin (do prawie 350 budynków), z zapowiedzią przywrócenia go dzień później. Z kolei we wtorek (02.06) awarię odczuły rejony ulic Chmielnej, Nowogrodzkiej, Blatona i Meissnera. Wszystko ma wrócić do normy jeszcze tego samego dnia, do godziny 22.

Niepokojące doniesienia w sprawie pieniędzy dla tysięcy Polaków. Rząd zmieni zasady bonu turystycznego?Niepokojące doniesienia w sprawie pieniędzy dla tysięcy Polaków. Rząd zmieni zasady bonu turystycznego?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo smutna wiadomość o Katarzynie Dowbor. Właśnie napłynęło oficjalne potwierdzenie
  2. Dramatyczne szczegóły wypadku reprezentantki Polski. Reanimacja na ulicy i helikopter w akcji
  3. Pożar w mieszkaniu 90-latków. Ogień wybuchł na łóżku, dwie osoby ranne
  4. Bus jechał na "czołówkę", zderzył się ze skodą. Dwie osoby ranne, w wypadku udział brało niemowlę
  5. Strażak zakażony koronawirusem. Dziesięć osób w kwarantannie
  6. Pilna konferencja Morawieckiego i Szumowskiego. Niewielu mogło się spodziewać ich słów
Kobieta przyniosła do domu niewybuch z lasu. Ewakuacja w bloku, ludzie nie mogą wrócić do mieszkańKobieta przyniosła do domu niewybuch z lasu. Ewakuacja w bloku, ludzie nie mogą wrócić do mieszkańCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News