Nastolatki brutalnie pobiły się na szkolnym korytarzu. Porażający film właśnie trafił do sieci

Autor - 13 Września 2020
Bójka w szkoleŹródło: w

Bójka w szkole w Sokołowie Podlaskim została uwieczniona na kilkudziesięciosekundowym nagraniu przez jedną z uczennic. Wideo, na którym widzimy dwie bijące się dziewczyny, trafiło do dyrekcji szkoły, która niezwłocznie poinformowała o tym policję. Najprawdopodobniej sprawa trafi do sądu rodzinnego.

Bójka w szkole

Bójka w szkole została uwieczniona na krótkim nagraniu, które opublikowano w internecie. Początkowo dziewczyny wyglądają, jakby się siłowały dla zabawy, jednak po chwili lekkie przepychanki zaczynają wzbudzać w widzu duży niepokój i lęk o zdrowie nastolatek. Liczne ciosy, które kierują w stronę swoich twarzy, kopniaki, szarpnięcia i ciągnięcie za włosy to wszystko uwieczniono na wideo, które w zeszłym tygodniu trafiło do rąk dyrekcji Zespołu Szkół w Sokołowie Podlaskim. Do placówki wezwano policję.

Dzisiaj grzeje:
1. Nagle przerwano lekcje. Wielka ewakuacja w szkole, 800 uczniów wybiegło z placówki

2. Niewiele osób o tym wie, a od tygodnia obowiązują nowe kary. Też możesz dostać 500 zł mandatu

Policja prowadzi śledztwo

Jak udało nam się ustalić, nagranie trafiło w ręce sokołowskich funkcjonariuszy kilka dni temu. - Teraz policjanci prowadzą śledztwo w tej sprawie i zbierają materiały dowodów, które następnie skierują do sądu rodzinnego - przekazał asp. Jakub Więsak z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim.

Zostało niewiele czasu. Masz jeszcze tylko dwa dni, aby zadecydować o zmianach w WarszawieZostało niewiele czasu. Masz jeszcze tylko dwa dni, aby zadecydować o zmianach w WarszawieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będzie zaostrzenie zakazu dla wszystkich Polaków. Minister Zdrowia potwierdził
  2. Trudno uwierzyć, co Jarosław Jakimowicz nagle wypalił w TVP Info. Nawet Magdalena Ogórek nie wytrzymała
  3. Chcieli zniszczyć dokumenty na dwa dni przed awarią Czajki. Mamy odpowiedź MPWiK
  4. Zadzwoniła do córki, pożegnała i skoczyła do Wisły. Porażająca akcja służb w Warszawie
  5. Najbardziej pożądany adres w stolicy. Kuba Błaszczykowski kupił trzy apartamenty przy Złotej 44
  6. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę
Liczyła się każda minuta, kierowca BMW aż zadzwonił po policję. Kobieta zaczęła rodzić w aucieLiczyła się każda minuta, kierowca BMW aż zadzwonił po policję. Kobieta zaczęła rodzić w aucieCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News