Ostrzelano biuro znanego polityka PiS. Wybite okno, ślady 70 kul

Autor Mateusz Dolak - 28 Lutego 2020
Ostrzelano biuro Czarneckiego Źródło: twitter.com/r_czarnecki

W nocy z czwartku na piątek ostrzelano biuro europosła Prawa i Sprawiedliwości. Sprawą zajmuje się policja i prokuratura.

Akcja policji

"Dziś w nocy ostrzelano moje biuro europoselskie w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul Sukiennej 80. Prawdopodobnie z broni pneumatycznej" - poinformował Ryszard Czarnecki na Twitterze. Na miejscu pracują policjanci, a sprawą zajęła się prokuratura. Oględziny odbędą się z udziałem specjalisty od balistyki.
- Jest za wcześnie, by mówić w jaki sposób doszło do uszkodzeń. Prowadzimy czynności pod kątem uszkodzenia mienia, oraz narażenia człowieka na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu - powiedziała st. asp. Joanna Wielocha z policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

70 kul

Funkcjonariusze sprawdzą monitoring okolicznych budynków.
- Jestem od 1,5 h w Nowym Dworze Mazowieckim przed biurem. Na ścianie budynku i oknie są ślady ponad 70 kul. Na miejscu od paru godzin jest policja i prowadzi śledztwo - relacjonował europoseł Czarnecki na Twitterze.

Porażający wypadek na Mazowszu. Nietrzeźwy kierowca i pasażerowie. Nie żyje 24-latek, cztery osoby rannePorażający wypadek na Mazowszu. Nietrzeźwy kierowca i pasażerowie. Nie żyje 24-latek, cztery osoby ranneCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przyjaciółka ujawnia treść ostatniej rozmowy z żoną Królikowskiego. Serce pęka
  2. Policjanci zapukali do drzwi, usłyszeli skrzypienie z wersalki. 38-latek trafił do więzienia
  3. Policyjny pościg pod Warszawą. Za kierownicą nastolatek, obok pijany ojciec bez prawa jazdy
  4. Tak będzie wyglądał pomnik Bitwy Warszawskiej 1920. "Obelisk na planie kwadratu"
  5. Zbudowali plażę za 100 tysięcy, potem ją rozebrali. Sprawa trafiła do prokuratury
  6. Trzymał nogi na siedzeniu, więc go upomniał. W odwecie był przeraźliwy atak
Tutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środkaTutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środkaCzytaj dalej

Następny artykuł