Nowe miejsca gdzie można biegać bez maseczki. Świetna wiadomość

Autor - 15 Maja 2020
bieganie bez maseczkiŹródło: policja (zdj. ilustracyjne)

Zgodnie z nowymi wytycznymi podanymi przez rząd otwierane są kolejne obiekty sportowe. W Warszawie jest aż 119 miejsc, w których można uprawiać sport bez konieczności noszenia maseczki. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Jak sport to tylko w maseczce?

Od kiedy rząd wprowadził nakaz zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych, dużo osób zrezygnowało z rekreacyjnego biegania na świeżym powietrzu. Do tej pory bezkarnie biegać bez maseczki można było jedynie w lasach, które nie każdy mieszkaniec stolicy ma na wyciągnięcie ręki. Teraz gdy obostrzenia są stopniowo luzowane, pojawiła się szansa, na uprawianie sportu bez konieczności zasłaniania ust i nosa.

Wypadek na budowie. Zerwała się winda. Dwie osoby ranneWypadek na budowie. Zerwała się winda. Dwie osoby ranneCzytaj dalej

Kolejne obiekty sportowe otwarte

Zgodnie z nowymi wytycznymi podanymi przez rząd otwierane są kolejne obiekty sportowe i zwiększana jest liczba osób, które mogą na nich przebywać. Karolina Gałecka, rzecznik prasowy Urzędu m.st. Warszawy na Twitterze poinformowała o 119 obiektach w stolicy, na których już teraz można zadbać o lepszą kondycję. Oprócz orlików i boisk otwarte są również korty tenisowe i bieżnie lekkoatletyczne. Kolejne miejsca będą dostępne dla amatorów sportu od 18 maja.

Dzisiaj grzeje:
1. Smutna wiadomość, nie żyje osiemnastolatka. Zmarła na COVID-19
2. Dwie olbrzymie zagraniczne firmy zwalniają pracowników w Polsce. Setki ludzi trafią na bruk

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważny zakaz przedłużono do końca lipca. Zapadła oficjalna decyzja
  2. Smutna informacja pogrążyła miliony Polaków. Nie żyje Henryk Jaskuła
  3. Pożar w bloku. Płomienie odcięły drogę kobiecie. Była poparzona, nie żyje
  4. Dramatyczna akcja w Parku Skaryszewskim. Strażnik miejski uratował tonącego łosia
  5. Przekręt w Rossmanie. Klient wykorzystywał kasy samoobsługowe
  6. Absurdalny materiał w “Wiadomościach”. Zawinił rząd Morawieckiego, TVP i tak znalazło sposób
RMF FM: Trzaskowski zgodził się ubiegać o fotel prezydenta PolskiRMF FM: Trzaskowski zgodził się ubiegać o fotel prezydenta PolskiCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News