Bieg Ursynowa 2020. Znamy datę sztandarowej imprezy

Autor Mateusz Dolak - 7 Lutego 2020
Bieg Ursynowa w 2019 rokuŹródło: Dzielnica Ursynów

Bieg Ursynowa 2020. Władze dzielnicy podały datę, kiedy odbędzie się ta sztandarowa sportowa impreza. Zawody po raz kolejny będą Mistrzostwami Polski Mężczyzn w Biegu Ulicznym na 5 kilometrów. Odbędą się pod hasłem "Yes, I KEN"

Bieg Ursynowa to impreza, która od lat promuje bieganie w tej dzielnicy. W tym roku odbędzie się 14. edycja. Jej datę wyznaczno na 20 czerwca.

- Wierzę, że 20 czerwca znajdzie się w kalendarzu wielu biegaczy. Serdecznie zapraszam do spotkania na starcie, trasie i mecie. Sam kolejny już raz zamierzam wystartować. Bieg Ursynowa to nie tylko doskonała organizacja, rywalizacja i zmaganie się z własnymi rekordami życiowymi, ale też świetny sposób na radosne i aktywne spędzenie wolnego czasu w świetnej atmosferze. To jest impreza sportowa dla wszystkich, o czym mówi też hasło biegu – „Yes, I KEN!” mówi Piotr Zalewski.

Zawody będą równocześnie Mistrzostwami Polski Mężczyzn w Biegu Ulicznym na 5 kilometrów oraz Mistrzostwami Polski Masters w biegu ulicznym na tym samym dystansie. Trasa rozpocznie się przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów, następnie poprowadzi Al. KEN i wróci do siedziby urzędu.

"Mała liczba zakrętów daje zawodnikom możliwość poprawienia rekordów życiowych, a osobom pragnącym rozpocząć przygodę z bieganiem doskonałą okazję do sprawdzenia swoich możliwości." - czytamy w zapowiedzi biegu.

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News