Nagły, pilny komunikat Biedronki do wszystkich klientów. Niektórzy złapią się za głowy

Autor - 15 Sierpnia 2020
Biedronka przekazała komunikatŹródło: Wikimedia.org Mateusz Giełczyński

Biedronka przed chwilą wydała niespodziewany komunikat. Pilna informacja jest skierowana do wszystkich klientów - każdy z nich powinien się dowiedzieć, co sieć ma do przekazania. Niektórzy po zapoznaniu się z treścią złapią się za głowy.

Biedronka wydała komunikat

Biedronka nie mogła dłużej zwlekać.W piątek 14 sierpnia w jednym ze sklepów sieci w Ostrowie Wielkopolskim znaleziono 19 kg kokainy o rynkowej wartości 5 milionów złotych. Narkotyki znajdowały się na dnie kartonu z bananami. Jak nielegalne substancje znalazły się w owocach? Jak na razie najbardziej prawdopodobne są 2 hipotezy: albo przemytnicy zapomnieli o wyjęciu towaru z kartonu albo zwyczajnie nie zrobili tego zrobić przed wywozem.Dziennikarze WP Finanse poprosili dyskont o komentarz. Otrzymali pilną odpowiedź.

Dzisiaj grzeje:
1. Odcięli wodę Krystynie Pawłowicz? Powód rozwścieczył jej sąsiadów. Ogromna awantura
2. Płaca minimalna 2021 z konkretną kwotą. Rząd właśnie opublikował projekt, mniej niż zapowiadano

Niedopuszczalny dramat. Gigantyczna awaria, tysiące mieszkańców odciętych od wodyNiedopuszczalny dramat. Gigantyczna awaria, tysiące mieszkańców odciętych od wodyCzytaj dalej

Treść oświadczenia Biedronki

- Bezpieczeństwo klientów i produktów jest dla nas absolutnym priorytetem, dlatego też po znalezieniu zawartości niewiadomego pochodzenia w jednym z naszych sklepów natychmiast podjęliśmy odpowiednie kroki. Przede wszystkim poinformowaliśmy o sprawie stosowne służby, z którymi pozostajemy w ścisłej współpracy oraz dostawcę produktu, odpowiedzialnego za tę konkretną dostawę - odpowiedział Jeronimo Martins Polska, właściciel sklepów.

Niektórzy czytając oświadczenie sieci mogą być zdumieni, bowiem dla większości osób przeoczenie 19 kg białego proszku jest niebywałym zaniedbaniem. Trzeba jednak pamiętać, że narkotyki były dobrze ukryte i nikt podczas załadunku, transportu i w końcu rozładunku nie zauważył nic podejrzanego.

Skąd przyjechały owoce?

Biedronka nie chce powiedzieć, kto dostarczył im banany z kokainą. Nic nie wiadomo, czy zostaną przeprowadzone kontrole w innych sklepach. Wiadomo jednak, że to nie pierwszy incydent tego typu. 2 lata temu doszło do podobnej sytuacji w jednej ze Stokrotek. Wtedy to było 30 kg kokainy, która trafiła w bananach do Polski z Ekwadoru.

TVN donosi o trudnej sytuacji w Policji. Sprawa jest poważna, rzecznik potwierdzaTVN donosi o trudnej sytuacji w Policji. Sprawa jest poważna, rzecznik potwierdzaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Andrzej Duda przeżywa śmierć. W poruszających słowach postanowił publicznie ją pożegnać: "Jej odejście jest wielką stratą"
  2. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe
  3. Rafał Trzaskowski właśnie potwierdził. Niebawem się zacznie, wielu nie będzie zadowolonych
  4. Klamka zapadła, nie było odwrotu. Niebezpieczeństwo było zbyt duże
  5. Uwaga, żółty alarm dla połowy kraju. Zagrożenie zdrowia i życia, sytuacja jest poważna
  6. Potwierdzono zakażenie w TVP. Telewizja wydała specjalny komunikat
Właśnie ogłoszono, wiele osób skorzysta za darmo. Nie wszyscy wiedzą. Świetny sposób na upałyWłaśnie ogłoszono, wiele osób skorzysta za darmo. Nie wszyscy wiedzą. Świetny sposób na upałyCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News