Byliśmy wczoraj w Biedronce. W środku zastaliśmy widok, którego nikt by się nie spodziewał

Autor Julian Bakuła - 14 Listopada 2020
Biedronka w Warsaw HUBŹródło: Biedronka - Informacje prasowe - media.biedronka.pl

Wizyta w nowej placówce sieci Biedronka w The Warsaw HUB może pozytywnie zaskoczyć. Chodząc między półkami sklepowymi, możemy poczuć się jak w ekskluzywnych delikatesach. Przyczynia się do tego nie tylko niezwykła architektura i design budynku mieszczącego poza Biedronką także liczne biura, hotele czy placówki gastronomiczne. Sama Biedronka jest zupełnie inna niż wszystkie.

Przygotujcie portfele. Po opłatach za śmieci, nadchodzi kolejna ogromna podwyżkaPrzygotujcie portfele. Po opłatach za śmieci, nadchodzi kolejna ogromna podwyżkaCzytaj dalej

Ekskluzywna Biedronka w Warsaw HUB

Całkiem niedawno, 11 sierpnia, w nowoczesnych centrum handlowo-biznesowym The Warsaw HUB otwarto kolejną placówkę sieci Biedronka. Nie jest to jednak kolejny, zwyczajny sklep wielobranżowy, jakich w Polsce wiele.

Wystarczy spojrzeć na półki i dostrzec staranność, z jaką ułożono na nich produkty, żeby przekonać się, że placówka została przystosowana do ekskluzywnego poziomu całego kompleksu Warsaw HUB.

Biedronka - The Warsaw HUB

Biedronka - The Warsaw HUB

Biedronka - The Warsaw HUB

Porządek na półkach w Biedronce

Porządek na półkach, czystość korytarzy oraz łatwy i wygodny dostęp do produktów sprawiają, że robiąc zakupy w Biedronce w Warsaw HUB, nie czujemy się wcale jak w zwykłym dyskoncie, lecz jak w sklepie premium.

Troska o schludność, ale także o odpowiedni efekt wizualny widoczna jest nawet na półkach z pieczywem czy zapiekankami. Aktualne, komfortowe warunki dokonywania zakupów mogą wiązać się także z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi.

Biedronka - The Warsaw HUB

Biedronka - The Warsaw HUB

Biedronka - The Warsaw HUB

Dzisiaj grzeje:
1.TVN przekazał tragiczną wiadomość. Była prawdziwym symbolem, niestety nie żyje "Lidka"
2. Polsat: Dziesiątki ofiar śmiertelnych i zaginionych. Żywioł za granicą nie oszczędził nikogo. Odradzamy wszelkie podróże
3. Uczniowie niedługo wrócą do szkół? Podano datę i warunek, który musi zostać spełniony

Warszawiacy i mieszkańcy innych miast słono zapłacą. Już nie 500, a 1000 zł kary za nieprzestrzeganie jednego z obostrzeńWarszawiacy i mieszkańcy innych miast słono zapłacą. Już nie 500, a 1000 zł kary za nieprzestrzeganie jednego z obostrzeńCzytaj dalej

Obostrzenia sanitarne w Biedronce

Powierzchnia Biedronki w Warsaw HUB wynosi 830 mkw., placówkę obowiązuje zatem limit 1 os. na 15 mkw. i może w niej przebywać jednocześnie 55 osób. Limit ten ma zgodnie z rządowymi rozporządzeniami obowiązywać co najmniej do 29 listopada.

W dni robocze w Biedronce - podobnie jak w innych sklepach spożywczych, drogeriach, aptekach czy w placówkach pocztowych - obowiązują godziny dla seniorów. Od 10 do 12 zakupy mogą tam robić tylko osoby, które ukończyły 60. rok życia.

Biedronka w The Warsaw HUB

Placówka Biedronki mieszcząca się w The Warsaw HUB wyróżnia się na tle innych dyskontów tej sieci nie tylko ekskluzywnymi warunkami dla klientów, ale także doskonałym położeniem. "Można do niego wejść bezpośrednio ze stacji metra, a do tego znajduje się w sercu stolicy przy Rondzie Daszyńskiego" - czytamy na stronie sklepu.

W Biedronce przy Rondzie Daszyńskiego zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne, które mają być również przyjazne środowisku. "Zastosowano w niej między innymi oszczędzające energię oświetlenie LED" - czytamy w komunikacie prasowym sieci.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podano termin rozpoczęcia procesu podziału Mazowsza. Ujawniono dokładne plany dot. niektórych miastPodano termin rozpoczęcia procesu podziału Mazowsza. Ujawniono dokładne plany dot. niektórych miastCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszystko się zmieniło. Podali nowe wytyczne do noszenia maseczek, wiele osób będzie zaskoczonych
  2. 46-letni mężczyzna wracał z grzybobrania. Umierał w męczarniach
  3. Czy Warszawa zamiast narodowej kwarantanny znajdzie się w czarnej strefie? Nowe dane dają jasną odpowiedź
  4. Jasnowidz Jackowski wysyła ostrzeżenie. Najnowsza przepowiednia zapowiada koniec, zostało niewiele czasu
  5. Pustki w warszawskich kościołach, wierni przestali przychodzić. Czas je zamknąć?
  6. 10 zastępów straży, w akcji grupa poszukiwawcza, 3 osoby pod gruzami. Tragedia w centrum Polski
  7. Księża nie mogą narzekać. Waloryzacja emerytur będzie dla nich wyjątkowo hojna

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News