Ważna zmiana w robieniu zakupów. Zmieniają się godziny otwarcia sklepów

Autor Aleksandra Olbryt - 9 Października 2020
PILNEŹródło: Wawa Info

Biedronka wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i informuje o powrocie słynnej akcji, którą bardzo chwalili sobie Polacy w trakcie I fazy pandemii. Cieszycie się?

Biedronka informuje: sklepy będą czynne dłużej

Biedronka, jak deklaruje w oficjalnym komunikacie, "natychmiast reaguje na zmieniającą się sytuację w kraju". - Żeby podnieść bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników oraz komfort zakupów sieć podjęła decyzję o wydłużeniu godzin pracy jej sklepów. Od najbliższego weekendu soboty ponad 40 z nich w całej Polsce będzie działać całodobowo, a ok. 650 – do 23.30. To powrót do słynnej Akcji 24, która podczas pierwszej fazy pandemii zdała egzamin i umożliwiła robienie bezpieczniejszych zakupów - czytamy na stronie.

Dzisiaj grzeje:
1. Z ostatniej chwili: nagle zmienili zdanie, właśnie potwierdzono. Będą odszkodowania dla rolników za 5 dla zwierząt
2. Uczestniczka programu Rolnik szuka żony znów szokuje. Za wywiad każe sobie płacić 2 tys. zł
3. Szykujcie się na ogromne utrudnienia. Drogi będą zablokowane, ludzie wyjdą na ulice

Uwaga, nadchodzi duża zmiana pogody. Może was zaskoczyć, uważajcieUwaga, nadchodzi duża zmiana pogody. Może was zaskoczyć, uważajcieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

Awaria w bardzo znanym banku. Klientom puszczają nerwyAwaria w bardzo znanym banku. Klientom puszczają nerwyCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News