Po wejściu do Biedronki mocno się zdziwisz. Już niedługo będą zmiany w sklepach

Autor Karolina Kraushar - 3 Sierpnia 2020
Biedronka po raz kolejny zaskoczy swoich klientów. Z okazji ćwierćwiecza przyszedł czas na zmianyŹródło: media.biedronka.pl

Biedronka wprowadza zmiany. Chodzi o stroje pracowników firmy, którzy od 3 sierpnia będą stopniowo zmieniać swoje uniformy. Od poniedziałku pracowników portugalskiej sieci sklepów Biedronka na południu kraju poznamy po czarno-czerwonych strojach. Nowe uniformy mają pojawić się niedługo we wszystkich sklepach w Polsce.

Biedronka zaskoczy swoich klientów

Biedronka zmieni uniformy swoich pracowników na 25 lecie sieci. 3 sierpnia 2020 roku w 151 placówkach Biedronki pracownicy pojawili się w nowych strojach. Zmiany uniformów zostały wprowadzone na południu Polski m.in. w Krakowie, Kielcach, Zakopanem, Nowym Targu, Jędrzejowie i Wadowicach.

biedronka stroje 1

biedronka stroje

Dzisiaj grzeje:
1. Popularna wędlina wycofana ze sklepów. GIS pilnie ostrzega, pod żadnym pozorem jej nie jedzcie
2. Druga połowa sierpnia ma być upalna. 32 stopnie na termometrze, a możliwe jeszcze więcej

Czarno-czerwone strojem dla pracowników Biedronki

Nowe uniformy zostały utrzymane w czarno-czerwonej kolorystyce. Zestaw odzieży pracowniczej składa się z czerwonych i czarnych koszulek polo, czerwonych bezrękawników z membraną, rozpinanych bluzy, czarnych fartuchów z biedronkowymi kropkami oraz antracytowych koszul dla kierowników. A o tym, jak wyglądają obecne uniformy, zadecydowali w głównej mierze sami pracownicy sieci.

25 lat Biedronki

Nowe stroje to jeden ze sposobów uhonorowania 25-lecia istnienia Biedronki i przykład tego, jak nasza sieć zmienia się dla pracowników i klientów. Kolorystyka odzieży jest teraz w pełni spójna z wyglądem naszych sklepów i barwami marki, a to, że ubrania powstawały we współpracy z pracownikami, pokazuje, że jesteśmy zawsze otwarci na ich opinie - wyjaśniła Agnieszka Sokołowska, dyrektor ds. komunikacji wewnętrznej i odpowiedzialności społecznej w sieci Biedronka.

Kolejna będzie Warszawa

Kolejnym regionem, w którym zobaczymy się nowe uniformy dla pracowników, będzie Warszawa. W stolicy odmienione stroje pracownicy otrzymają w przeciągu kilku następnych tygodni. Do wszystkich placówek sieci Biedronka czerwono-czarne stroje będą wprowadzane stopniowe przez najbliższe miesiące.

Aktywiści na dachu ministerstwa, wywiesili ogromny baner. Protest Greenpeace w WarszawieAktywiści na dachu ministerstwa, wywiesili ogromny baner. Protest Greenpeace w WarszawieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zadziwiające, najnowsze ustalenia mediów. Ministerstwo ma tworzyć specjalną listę, może być na niej twoje miasto
  2. Kierowco, miej się na baczności. To w tych miejscach policja łapie na potęgę
  3. Zaskakująca decyzja Rafała Trzaskowskiego. Nie będzie go na ważnym wydarzeniu
  4. Kolejny polityk zarażony koronawirusem. COVID-19 potwierdzono u posła
  5. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje wybitny polski psycholog
  6. Wyciekły numery PESEL i numery dowodów. Lepiej sprawdzić, czy jest się w zagrożonej grupie
Kolejne podwyżki dla Polaków. Prawie każdy zapłaci dużo więcejKolejne podwyżki dla Polaków. Prawie każdy zapłaci dużo więcejCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News