Bezdomny z objawami koronawirusa leżał na przystanku. Miał 40 stopni gorączki

Autor Mateusz Dolak - 7 Kwietnia 2020
Bezdomny z koronawirusemŹródło: straż miejska

Strażnicy Miejscy interweniowali w sprawie mężczyzny, który leżał na przystanku. Okazało się, że bezdomny miał objawy koronawirusa. Na miejscu natychmiast pojawiło się pogotowie | www.wawainfo.pl - najnowsze informacje z Warszawy.

Leżał na przystanku

W poniedziałek o godzinie 20 patrol został wezwany do osoby leżącej na przystanku autobusowym przy stacji PKP Olszynka Grochowska. - Strażnicy natychmiast podjęli interwencję. Mężczyzna był bezdomny. Stał pochylony, opierał się na kulach. Widać było, że źle się czuje. Funkcjonariusze wydali mu polecenie, by cofnął się tak, aby mogli z nim bezpiecznie rozmawiać - relacjonuje Jerzy Jabraszko ze stołecznej straży miejskiej.

Dzisiaj grzeje:
1. Audi przebiło ogrodzenie, rozbiło mur domu. Samochód wjechał do salonu 63-latka
2. Morawiecki i Szumowski podjęli kluczowe decyzje. Wiemy, co dalej z obostrzeniami

Miał gorączkę

Bezdomny oświadczył, że ma dreszcze, duszności, bolą go płuca, ciężko mu oddychać. Przyznał, że ma gorączkę. Ponieważ bardzo chciało mu się pić, funkcjonariusze podali mu w bezpieczny sposób butelkę wody. Mężczyzna oświadczył, że ostatnią noc spędził na schodach przy pl. Grzybowskim. Podejrzewając, że 55-latek może być zarażony koronawirusem, strażnicy powiadomili pogotowie ratunkowe i policję. - Ratownicy zmierzyli mężczyźnie temperaturę. Miał 40 stopni. Natychmiast zdecydowano o przewiezieniu mężczyzny do szpitala. Teren przystanku został wygrodzony taśmą ostrzegawczą i zabezpieczony do czasu przeprowadzenia dezynfekcji - podsumował Jabraszko.

Dziewięć razy siedział w więzieniu. Wyszedł. Przez okno włamał się do mieszkania na trzecim piętrzeDziewięć razy siedział w więzieniu. Wyszedł. Przez okno włamał się do mieszkania na trzecim piętrzeCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyjątkowo smutne święta pary prezydenckiej. Andrzej Duda przekazał smutną wiadomość
  2. Nie żyje znany piłkarz Ekstraklasy. Słynny gracz był bliski wyjazdu na mundial
  3. Robert Lewandowski pokazał jak ćwiczy w domu. Nasz kapitan ma sylwetkę jak kulturysta (WIDEO)
  4. Liczba ofiar koronawirusa rośnie. Zmarł mężczyzna z Domu Opieki w Niedabylu. Setki nowych przypadków
  5. Babcia wyszła do sklepu, zostawiła wnuczka samego w domu. Złamała kwarantannę, teraz zapłaci ogromną karę
  6. Auchan wymyślił prosty sposób na ominięcie długich kolejek. Sklepy zaczynają już go realizować
Warszawa walczy z koronawirusem. Służby w kombinezonach dezynfekują miastoWarszawa walczy z koronawirusem. Służby w kombinezonach dezynfekują miastoCzytaj dalej

Następny artykuł