Weekendowe przerwy w bankach. Lepiej wcześniej zaopatrzyć się w gotówkę

Autor Alicja Guz - 31 Lipca 2020
banki przerwy techniczneŹródło: Pixabay

Banki na najbliższy weekend planują przerwy techniczne. W związku z tym klientów czekają liczne utrudnienia dotyczące dokonywania płatności kartą, a także dostępu do bankowości internetowej i mobilnej.

Banki planują przerwy techniczne

Banki na najbliższy weekend zaplanowały przerwy techniczne. W związku z tym klienci powinni wcześniej zaopatrzyć się w gotówkę. Wystąpią bowiem utrudnienia w płatności kartą, a także uniemożliwiony będzie dostęp do bankowości internetowej i mobilnej.

Dzisiaj grzeje:
1. Szumowski nie pozostawił złudzeń. Przekazał właśnie wiadomość dot. nowych, poważnych ograniczeń
2. Koronawirus w kościele. Sanepid pilnie szuka uczestników mszy
3. Były poseł i mąż znanej dziennikarki stanął przed prokuraturą. Usłyszał aż 5 zarzutów

Krótkie przerwy w banku Pekao S.A

Krótkotrwałe przerwy w korzystaniu z serwisów Pekao24, aplikacji PeoPay i usług maklerskich mogą wystąpić w banku Pekao S.A w sobotę (1 sierpnia) od godziny 21:00 do godziny 2:00 w niedzielę (2 sierpnia).

Koronawirus w Westfield Arkadia. Potwierdzono zakażenie u pracownika sklepuKoronawirus w Westfield Arkadia. Potwierdzono zakażenie u pracownika sklepuCzytaj dalej

Problemy z serwisem banku BNP Paribas

Bank BNP Paribas poinformował, że w środę (5 sierpnia) od godziny 22:00 do godziny 0:30 w czwartek (6 sierpnia) serwis www.bnpparibas.pl będzie niedostępny ze względu na zaplanowane prace serwisowe. Jednocześnie bank zapewnia, że: "dostęp do bankowości internetowej, mobilnej, operacje kartowe i dostęp do bankomatów będzie przebiegać bez zakłóceń".

Usługi Bankowe T-Mobile

Portal T-Mobile Usługi Bankowe będzie niedostępny w piątek (31 lipca) od godziny 23:15 do soboty (1 sierpnia) do godziny 1:30. Powodem są prowadzone prace serwisowe.

Polacy zdecydowali, chcą zmiany w 500 plus. Świadczenie przyjmie inną formę?Polacy zdecydowali, chcą zmiany w 500 plus. Świadczenie przyjmie inną formę?Czytaj dalej

Problemy w banku BPS

W banku BPS w nocy z piątku (31 lipca) na sobotę (1 sierpnia), w godzinach od 0:00 do 2:00 niedostępny będzie system bankowości elektronicznej. Przyczyną są prace serwisowe.

Przerwa techniczna w mBanku

W mBanku prace techniczne zostaną przeprowadzone w nocy z soboty (1 sierpnia) na niedzielę (2 sierpnia). "W godzinach 2.00-6.30 nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz gotówki z bankomatu oraz nie skorzystasz z wpłatomatu. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 2.00-9.00" podaje bank w oficjalnym komunikacie. Co więcej, pomiędzy godziną 2:00 a 9:00 klienci banku nie będą mogli zalogować się na swoje konto w internecie. Z kolei w godzinach 1:30-9:30 nie złożą żadnego wniosku. Dodatkowo w godzinach od 2:00 do 9:00 niedostępna będzie aplikacja mobilna.

Naprawiał maszynę rolniczą, doszło do wypadku. Młody mężczyzna stracił rękęNaprawiał maszynę rolniczą, doszło do wypadku. Młody mężczyzna stracił rękęCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski właśnie przekazał ważne informacje. Chodzi o obostrzenia, już wszystko jasne
  2. Joanna Kurska ukrywała prawdę nt. swojej przeszłości i TVP? Ujawniamy kontrowersyjne fakty, które mogą rozzłościć wielu
  3. Kierowca TIR-a zdążył przekazać żonie, że ma zawał. Upuścił telefon, nim powiedział, w jakim jest kraju
  4. Smutna informacja obiegła media. Nie żyje legendarny muzyk zespołu Dżem
  5. Ogromny pożar samochodu, poparzoną kobietę znaleziono pod wiaduktem, nie żyje. Tragedia na S8
  6. Potężna ulewa na Mazowszu. Miejscowość dosłownie płynie, wszystko zalane
  7. Zapadła decyzja ws. Agaty Dudy. Jest nieodwracalna
Koronawirus na komendzie w Płocku. Ponad 20 funkcjonariuszy na kwarantannieKoronawirus na komendzie w Płocku. Ponad 20 funkcjonariuszy na kwarantannieCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News