Z ostatniej chwili: policja weszła do stołecznego ratusza. Funkcjonariusze szukają i zabezpieczają dokumenty

Autor Alicja Guz - 1 Września 2020
pilneŹródło: wawainfo.pl

Awaria w "Czajce" wywołała poruszenie w Warszawie. Rzecznik prasowy Urzędu m.st. Warszawy Karolina Gałecka poinformowała, że na polecenie prokuratury do MPWiK i Urzędu Miasta po godzinie 17 weszła policja.

Awaria w "Czajce" działania prokuratury

Awaria w "Czajce" przyczyniła się do wzmożonego działania służb. Karolina Gałecka z warszawskiego ratusza poinformowała, że na polecenie prokuratury do MPWiK i Urzędu Miasta po godzinie 17 weszła policja, która zabezpiecza dokumenty. "Deklarujemy pełną gotowość do współpracy. Mamy nadzieję, że organy ścigania z pełną starannością i w trosce o ustalenie prawdy przeanalizują zgromadzony materiał" napisała na Twitterze Gałecka.

Dzisiaj grzeje:
1. Uwaga, wycofano popularny lek. Jeśli masz go w domu, natychmiast wyrzuć
2. Urodziła dziesięcioro dzieci, jednak ZUS nie chce jej przyznać świadczenia Mama 4 plus. Powód jest oburzający

Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej skierował sprawę do prokuratury

Wcześniej pisaliśmy również, że Marek Gróbarczyk minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej skierował sprawę "Czajki" do prokuratury. Polityk całą winą za awarię obarcza prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

MPWiK złożył zawiadomienie w prokuraturze

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji również złożyło zawiadomienie w prokuraturze. Do jego treści dotarło RMF FM. Jak podaje radio, MPWiK w piśmie podkreśla, że w piątek, czyli dzień przed awarią, zakończył się przegląd instalacji, który nie wykrył żadnych nieprawidłowości. Stąd przypuszczenie MPWiK-u, że do awarii mogło dojść na skutek sabotażu lub innego działania o charakterze terrorystycznym.

Marek zostawił list pożegnalny i nagle zniknął. Rodzina poprosiła o pomoc policję, właśnie wydano apelMarek zostawił list pożegnalny i nagle zniknął. Rodzina poprosiła o pomoc policję, właśnie wydano apelCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policja pilnie poszukuje kobiety ze zdjęcia. Oszukała starszą panią na niebagatelną kwotę pieniędzy
  2. Osobisty dramat gwiazdy "M jak miłość". Wiemy, co przeżyła i co się stało
  3. Ewakuacja w Warszawie. Policja otoczyła teren, na miejsce wezwano saperów
  4. "Rok szkolny przesunięty o dwa tygodnie". Szkoły otrzymały maila, sprawą zajmuje się policja
  5. Armagedon w Warszawie. Wszystko pływa, ludzie trzymają okna. Sytuacja jest dramatyczna
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy
Takiego wystąpienia nikt się nie spodziewał. Padły oburzające słowaTakiego wystąpienia nikt się nie spodziewał. Padły oburzające słowaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News