Pilny apel do wszystkich warszawiaków. Chodzi o wodę, jest źle

Autor - 31 Sierpnia 2020
awaria czajkiŹródło: fot. wikipedia.org/ Danie dnia/ CC BY-SA 3.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en

Awaria Czajki odbiła się głośnym echem w ogólnopolskich mediach. W związku z uszkodzeniem rurociągu w tunelu pod dnem rzeki uruchomiony został zrzut ścieków do Wisły. W związku z tym wystosowano pilny apel do mieszkańców stolicy.

Awaria Czajki - pilny apel

Awaria Czajki może odbić się na wszystkich warszawiakach - w związku ze zrzutem nieczystości zanieczyszczona zostaje Wisła, co doprowadzić może do prawdziwej katastrofy ekologicznej. Z apelem do mieszkańców stolicy zwróciły się Warszawskie Bielany, które na facebookowym fanpage'u opublikowały post ze zdjęciem.

Dzisiaj grzeje:
1. Uwaga, pilne ostrzeżenie GIS. Chodzi o mięso drobiowe, jego spożycie może być niebezpieczne
2. Kapitalne wieści dla Polaków. Opłat z NFZ będzie można uniknąć

- APEL! Mieszkańcu Warszawy! Postaraj się ograniczyć do niezbędnego minimum różnego rodzaju chemikalia stosowane w domu (kret, domestos itd). Przez awarię kolektora trafiają one obecnie w większości bezpośrednio do Wisły. Ograniczając się, masz szansę uratować setki zwierząt i roślin, które żyją w rzece. Udostępnij, poinformuj znajomych i zachęć ich, aby również mieli to na uwadze - czytamy na Facebooku Warszawskie Bielany.

Chwile grozy w Warszawie. Są nagrania, noc przyniosła ogrom zniszczeńChwile grozy w Warszawie. Są nagrania, noc przyniosła ogrom zniszczeńCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Padła konkretna data, już nie ma odwrotu. Jest potwierdzenie dot. decyzji premiera Morawieckiego
  2. Anna Lewandowska panicznie stara się odratować swoje dobre imię, ale niestety jeszcze bardziej się pogrąża. Czy teraz przesadziła?
  3. Pilny apel do wszystkich warszawiaków. Chodzi o wodę, jest źle
  4. GIS wycofuje popularne chipsy. Wydano pilny komunikat
  5. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało właśnie pilny alert. Nie chodzi o pogodę, sprawa jest poważniejsza
  6. Tragiczne wieści na początek roku szkolnego. Są ranne dzieci, służby robią, co mogą
Nie żyje 8 osób. Czarna niedziela na MazowszuNie żyje 8 osób. Czarna niedziela na MazowszuCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News