Z ostatniej chwili: struga wody wystrzeliła na kilka metrów. Leje się na główną ulicę

Autor Mateusz Dolak - 4 Listopada 2020
woda leje się na ulicęŹródło: wawainfo.pl

W wyniku awarii woda lała się w środę (04.11) po południu na trasę Siekierkowską. W okolicy skrzyżowania Marsa i Bakaliowej doszło do uszkodzenia hydrantu. Woda wystrzeliła w górę. Na miejsce przybyła policja oraz specjaliści z MPWiK.

Premier przed chwilą ogłosił nowe restrykcje. Zamknięte galerie handlowe, kina i obiekty kulturyPremier przed chwilą ogłosił nowe restrykcje. Zamknięte galerie handlowe, kina i obiekty kulturyCzytaj dalej

Woda wystrzeliła z hydrantu wskutek awarii

W środę na Gocławiu doszło do awarii wodociągowej. Informacje o zdarzeniu potwierdziło MPWiK. - To nawet nie była awaria. Otrzymaliśmy zgłoszenie o wypływie wody z hydrantu. Nasza ekipa przyjechała na miejsce i zamknęła hydrant - poinformował rzecznik prasowy MPWiK Marek Smółka.

Rzecznik MPWiK stwierdził również, że nie ma informacji, aby w związku ze zdarzeniem powstały utrudnienia drogowe. Do godziny 15:45 awaria została usunięta. Informacjami o zdarzeniu oraz zdjęciami podzielił się z mediami radny PiS Marek Piotr Borkowski.

Brak wody u Jarosława Kaczyńskiego.

We wtorek wieczorem pisaliśmy też o awarii wodociągowej przy domu Kaczyńskiego. Na miejscu byli wodociągowcy, którzy wykopali dziurę, by naprawić usterkę. Problem dotyczył nie tylko domu prezesa, ale także pozostałych mieszkańców ulicy Mickiewicza.

Sama awaria miała miejsce kilka metrów od furtki Jarosława Kaczyńskiego. Na jego skrzynce pocztowej pojawił się komunikat, że "występują przerwy w dostawie wody". Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Wzmożone medialne zainteresowanie posiadłością Jarosława Kaczyńskiego w ostatnich dniach wiąże się z tłumnymi protestami po orzeczeniu TK, które odbywały się także w tych okolicach. Dom prezesa PiS był w związku z tym szczelnie obstawiony przez policję.

Dzisiaj grzeje:
1.Decyzja może zapaść jeszcze dziś. Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości, porażająca wizja
2. TVP potwierdziła: godzina policyjna od 23 do 5 rano. Kolejny kraj wprowadza obostrzenia, turyści powinni odwołać wyjazdy
3. Uwaga, zamykają stacje metra. Będą duże utrudnienia, już planują zastępcze autobusy

Pilna decyzja Rafała Trzaskowskiego. Zwolnienia w ratuszu, pracę stracił wiceprezydentPilna decyzja Rafała Trzaskowskiego. Zwolnienia w ratuszu, pracę stracił wiceprezydentCzytaj dalej

Awaria wodociągowa na Mokotowie

W połowie października informowaliśmy na Wawa Info także o awarii wodociągowej, która wystąpiła przy Alei Wilanowskiej na Mokotowie. - Awaria wystąpiła około godziny 9 rano. Odcięty został dopływ wody do 16 domów jednorodzinnych i 4 budynków wielorodzinnych - informował 12 października rzecznik MPWiK Marek Smółka.

Miejskie wodociągi podjęły wtedy działania mające na celu zapewnienie mieszkańcom dotkniętych awarią budynków prowizorycznego dostępu do wody. - Podstawiliśmy pod budynki beczkowozy - relacjonował rzecznik MPWiK.

Awaria wodociągu pasma pruszkowskiego

Z awarią na o wiele większą skalę mieszkańcy kilku warszawskich dzielnic musieli się zmagać w sierpniu. Usterki wystąpiły wtedy w wodociągach tzw. pasma pruszkowskiego. 13 sierpnia mieszkańcy Włoch, Ursynowa, Piastowa oraz Pruszkowa musieli zmagać się z obniżonym ciśnieniem wody w kranach, a dopływ wody do niektórych lokali został całkowicie odcięty.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Wiceminister powiedział co z kolejnym lockdownem. Następna branża może być zamknięta, decyzja zapadnie wkrótceWiceminister powiedział co z kolejnym lockdownem. Następna branża może być zamknięta, decyzja zapadnie wkrótceCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nadchodzi europejska płaca minimalna. Czeka nas wzrost wynagrodzeń
  2. Policjanci podejrzewali porwanie - prawda była zupełnie inna
  3. Pilne ostrzeżenie, salmonella w popularnym maśle. Nie wolno go jeść, GIS wydał zalecenia
  4. Nie żyje najmłodsza ofiara koronawirusa w Polsce. Rodzice w żałobie, dziecko miało tylko 4 miesiące
  5. Monitoring nagrał nożownika z Żabki. Policja właśnie opublikowała jego zdjęcie, jest poszukiwany
  6. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda
  7. Kamil Stoch został oszukany? Nadal nie dostał swojej nagrody, czeka na nią prawie rok

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News