Awantura w samochodzie 17-latek wyciągnął nóż. Doszło do tragedii

Autor Karolina Kraushar - 18 Maja 2020
Awantura w samochodzieŹródło: policja

W jadącym wzdłuż ulicy Patriotów samochodzie doszło do kłótni między pasażerami. Ostra wymiana zdań przerodziła się w szarpaninę, a chwilę później 17-latek wyciągnął nóż i ranił w szyje siedzącego obok 32-latka. Poszkodowanego przetransportowano do szpitala. 17-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. | www.wawinfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Warszawy

Ranił 32-latka w szyję

12 maja w Miedzeszynie w jadącym wzdłuż ulicy Patriotów aucie doszło do awantury między 17- i 32-latkiem. Słowna potyczka mężczyzn przerodziła się w szarpaninę, aż w pewnym momencie 17-latek wyciągnął nóż i ranił 32-latka w szyję. Po dokonanym ataku napastnik próbował uciec z samochodu, jednak kierowca udaremnił jego ucieczkę.

Dzisiaj grzeje:
1. Kolizja z autobusem na Trasie Łazienkowskiej. Jeden z kierowców uciekł
2. Już wiadomo, kto może wjechać do Polski bez kwarantanny. Jest lista

Mężczyznę przewieziono do szpitala

Na miejscu niezwłocznie pojawiła się policja, którą otrzymała informację o awanturze od świadków zdarzenia. Funkcjonariusze dostrzegli rannego 32-latka, któremu pomocy przedmedycznej udzielał świadek. Kilka minut później poszkodowanym zajęło się pogotowie ratunkowe, które przetransportowano go do szpitala. 32-latek opuścił placówkę 13 maja. - Śledczy przekazali zgromadzony materiał do prokuratury. Tam młody człowiek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa w związku z ciężkim uszkodzeniem ciała - powiedziała nadkom. Joanna Węgrzyniak z policji na Pradze-Południe. Wobec mężczyzny zastosowano tymczasowy areszt.

Przebite opony, cały wymalowany farbą. Ktoś skandalicznie zdewastował samochódPrzebite opony, cały wymalowany farbą. Ktoś skandalicznie zdewastował samochódCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia wywieźli nastolatkę do lasu, bili i gwałcili. Na wszystko patrzyła ich matka
  2. Robert Lewandowski potrzebuje pilnej pomocy. Sam sobie nie poradzi, trener wyznał prawdę
  3. Wicepremier zdradziła kiedy zostaną otwarte siłownie. Czekaliście na to?
  4. Przeraźliwa wizja Jackowskiego. Już się zaczęło. Jasnowidz powiedział co stanie się w Warszawie
  5. Jest najnowsza prognoza zagrożeń IMGW. Nadchodzi poważne załamanie pogody, lepiej się przygotować
Obrazy WawaINFO"Modlę się, żeby klienci nie nawrzeszczeli" Ile czeka się do fryzjera? SprawdziliśmyCzytaj dalej

Następny artykuł