Awantura na Woli. Mężczyzna okupował klatkę schodową

Autor Mateusz Dolak - 12 Lutego 2020
Awantura przy ul. ŚliskiejŹródło: straż miejska

Mieszkańcy budynku przy ulicy Śliskiej nie mieli spokojnego wieczoru. W poniedziałek, około godziny 20 na klatkę schodową wtargnął pijany mężczyzna. Intruz wszczął awanturę, która zakończyła się interwencją policji i straży miejskiej.

Pijany straszył mieszkańców

- Około godziny 20 dostaliśmy zgłoszenie od mieszkańców ul. Śliskiej, którzy nie mogli pozbyć się z klatki schodowej obcego mężczyzy. Na miejsce wysłaliśmy nasz patrol. Okazało się, że pan był pod wpływem alkoholu - realcjonuje Jerzy Jabraszko ze stołecznej straży miejskiej. Agresor straszył, obrażał i krzyczał na lokatorów budynku którzy wcześniej próbowali go samodzielnie przepędzić.

Podczas interwencji funkcjonariuszy mężczyzna nie chciał podać swoich danych, a także rzucał się i wyklinał strażników miejskich. Interweniujący podkreślają, że był brudny, nie pachniał najlepiej i nie miał dokumentów.
- Ustalić personaliów niewygodnego gościa budynku nie zdołała także, wzywana w takich sytuacjach, policja. Mężczyzna przewieziony do Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych nadal zachowywał się niebezpiecznie. Nie pozwolił na badanie alkomatem, szarpał się i krzyczał - dodaje Jabraszko.

Obrazy WawaINFO"Mówi Wiktoria, mam 11-lat. Nasza babcia wyszła i do tej pory nie wróciła"Czytaj dalej

Trafił na komendę

Dopiero przmusowa kąpiel sprawiła, że mężczyzna ochłonął. Potem trafił w ręce policjantów, którzy przewieźli go na komendę, gdzie po wytrzeźwieniu został przesłuchany.

10 rocznica zabójstwa Andrzeja Struja10 rocznica zabójstwa Andrzeja StrujaCzytaj dalej

Czekamy na informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Mówi Wiktoria, mam 11-lat. Nasza babcia wyszła i do tej pory nie wróciła"
  2. Zabójstwo pod Warszawą. 61-latek zginął podczas libacji
  3. Chciał się ogrzać, wsiadł do radiowozu. Może trafić na 3 lata do więzienia
  4. Pijany Ukrainiec jechał na czołówkę. BMW z impetem uderzyło w dacię
  5. Zmiany w przystankach przy Dolinie Służewieckiej. Będzie bliżej do autobusu
  6. Podejrzenie koronawirusa w Markach. Są wyniki badań pacjentów
Gradobicie i ulewa nad Warszawą. Skutki nawałnicy na waszych zdjęciachGradobicie i ulewa nad Warszawą. Skutki nawałnicy na waszych zdjęciachCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News