Poważny wypadek na autostradzie. Karetka przewożąca krew zderzyła się z busem

Autor Julian Bakuła - 17 Grudnia 2020
wypadek na a2Źródło: google maps

Na autostradzie A2 doszło w czwartek przed południem do zderzenia busa dostawczego z przewożącą krew karetką pogotowia. Trzy osoby zostały ranne. Do godziny 13:40 ruch autostradą odbywał się jednym pasem.

Wypadek na A2

W czwartek (17.12) około godziny 11:20 na autostradzie A2 w miejscowości Wiskitki (powiat żyrardowski) doszło do wypadku z udziałem busa i przewożącej krew karetki pogotowia.

Trzy osoby zostały ranne. Zablokowany był jeden pas ruchu. - Ruch odbywa się lewym pasem - informowała GDDKiA, szacując, że utrudnienia potrwają do godziny 14.

Karetka stanęła na światłach awaryjnych

- Karetka, która przewoziła krew, zepsuła się, stanęła na światłach awaryjnych i uderzył w nią samochód dostawczy. Ranne zostały trzy osoby: dwie osoby z samochodu dostawczego i jedna osoba z karetki. Osoby poszkodowane trafiły do szpitala. W tym momencie samochody są na lawetach, drogowcy kończą sprzątanie miejsca zdarzenia i za 15-20 minut powinno być po wszystkim - mówił w rozmowie z wawainfo.pl około godziny 13:25 mł. asp. Tomasz Bartosik z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żyrardowie.

Do godziny 13:40 zakończyły się spowodowane wypadkiem w Wiskitkach utrudnienia na autostradzie A2.

Pobicie na Pradze-Północ. Policjanci poszukują świadkówPobicie na Pradze-Północ. Policjanci poszukują świadkówCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Artykuły polecane przez redakcję Wawa Info:

Zobacz jak wygląda Południowa Obwodnica Warszawy:

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News