Co tam się stało? W stołecznym autobusie krzyk, płacz i zakrwawiona kobieta

Autor Kamil Matuszak - 24 Listopada 2020
Kobieta targnęła się na własne życie w autobusieŹródło: Marek BAZAK/East News

Młoda kobieta przeżywała załamanie nerwowe. W autobusie miejskim na warszawskim Targówku targnęła się na własne życie. Siedziała zakrwawiona, krzyczała i płakała. Z rozciętego nadgarstka płynęła jej krew.

Właśnie pojawił się na stronach rządowych. Jest projekt Kwarantanny NarodowejWłaśnie pojawił się na stronach rządowych. Jest projekt Kwarantanny NarodowejCzytaj dalej

Dramat w autobusie na Targówku

W poniedziałek (23.11.) około godziny 22:00 na ulicy Trockiej rozegrały się dramatyczne sceny. Na przystanku przy stacji metra stał autobus linii 160. Znajdowała się w nim młoda kobieta, która siedziała zakrwawiona na podłodze.

Krew była widoczna na siedzeniach autobusu, a także ubraniu i na rękach kobiety, a wokół niej leżały rzeczy osobiste, które prawdopodobnie sama porozrzucała. Dodatkowo płakała i krzyczała, więc występowało zagrożenie, że ciągle jest w szoku, a jej zachowanie jest nieprzewidywalne.

Strażnicy miejscy, którzy interweniowali na przystanku, próbowali porozmawiać z pasażerką, ale ta nie reagowała na próby dialogu. Zadawane pytania po prostu do niej nie trafiały.

Po odsłonięciu jej lewego nadgarstka funkcjonariusze zauważyli dość głęboko rozciętą ranę, z której ciągle płynęła krew. Natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe i zaczęli udzielać kobiecie pomocy medycznej, opatrując jej obrażenia.

Dzisiaj grzeje:
1. Policja potrąciła protestującego. Ludzie kładli się pod radiowozy, policja na komendę wywiozła fotoreporterkę
2. Minister zdrowia mówi o trzeciej fali epidemii w Polsce. Apeluje do Polaków ws. ferii
3. Gmina w żałobie: nie żyje sołtys i strażak. Właśnie poinformowano o jego śmierci

Wiadomo kiedy uczniowie wrócą do szkół. Minister Edukacji nie ma wątpliwości. Podał terminWiadomo kiedy uczniowie wrócą do szkół. Minister Edukacji nie ma wątpliwości. Podał terminCzytaj dalej

Strażnicy miejscy udzielili pomocy

Udzielenie pomocy pasażerce autobusu nie było proste. Kobieta była mocno pobudzona, szarpała się i machała rękami. Nie wiadomo było, czym się pokaleczyła i czy przypadkiem nie jest ciągle zagrożeniem dla osób wokół niej. Wystąpiły obawy, że będzie chciała zaatakować strażników miejskich.

Funkcjonariuszom udało się jednak w końcu opanować tę sytuację. Ucisnęli tętnice i założyli opatrunek na ranę. Wówczas wydarzyło się coś zaskakującego.

Wśród przedmiotów porozrzucanych na podłodze znajdował się telefon, który zaczął dzwonić. Na jego ekranie pojawił się napis "dom". Strażnicy odebrali połączenie.

Jak się okazało, rodzina poszukiwała kobiety od blisko dwóch godzin. Niedługo po odebraniu telefonu na miejscu zjawili się bliscy kobiety, którzy po kilku minutach i przybyciu karetki, udali się z ranną do szpitala.

Nagła interwencja pogotowia na demonstracji. Jedna z osób klejem przykleiła dłoń do bramyNagła interwencja pogotowia na demonstracji. Jedna z osób klejem przykleiła dłoń do bramyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Jeden błąd podczas imprezy zakończył się tragedią. Nie żyje 7 osób
  2. Tragiczny wypadek pod Janowem. Młoda matka roztrzaskała auto na drzewie. Nie żyje 2-letnie dziecko
  3. Nagła interwencja pogotowia na demonstracji. Jedna z osób klejem przykleiła dłoń do bramy
  4. Wiadomo kiedy uczniowie wrócą do szkół. Minister Edukacji nie ma wątpliwości. Podał termin
  5. Nie żyje były redaktor naczelny Polskiego Radia. Trzy tygodnie leżał pod respiratorem, przegrał walkę z chorobą
  6. 15-latka 2 dni umierała na oczach rodziców. Dyspozytor 3 razy odmówił wysłania karetki, potem było już za późno
  7. Dokładnie 23 listopada Biedronka wprowadziła nowy asortyment. Podczas zimy sprawdzi się doskonale

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News