Z ostatniej chwili: jezdnia zapadła się pod autobusem. Na miejsce jadą służby

Autor Aleksandra Olbryt - 23 Lipca 2020
wawainfoŹródło: wtp.pl

Autobus, który znajdował się na Alejach Jerozolimskich nagle wpadł do dziury. Pod tylnym fragmentem jego podwozia zapadł się fragment jezdni. W związku z tym mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na tym odcinku.

Jezdnia zapadła się pod autobusem

Autobus, który stał na światłach na Alejach Jerozolimskich na wysokości ul. Chałubińskiego, omal nie uległ poważnemu zniszczeniu. W momencie oczekiwania na włączenie do ruchu pod tylnym fragmentem jego podwozia zapadł się fragment jezdni. W związku z tym zdarzeniem mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na tym odcinku. Czekamy na dokładne informacje od Policji.

Dzisiaj grzeje:
1. Z ostatniej chwili: Nie żyje Marian Czajkowski
2. Z ostatniej chwili: jezdnia zapadła się pod autobusem. Na miejsce jadą służby
3. Obostrzenia wciąż obowiązują i grożą wysokimi karami. Wielu zapomniało, a surowy mandat czeka

Autobus MZA

Chwilę wcześniej pisaliśmy o kolizji z udziałem autobusu należącego do spółki Arriva. Jak się okazało, na szczęście był to przejazd techniczny, na jego pokładzie nie było więc pasażerów. Autobus, pod którym zapadła się jezdnia w centrum Warszawy, należy z kolei do MZA. Naprawą fragmentu jezdni będą zajmowały się służby infrastruktury miejskiej. Informacji udzielił nam młodszy aspirant Rafał Rutkowski.

Złodzieje nie mają wstydu. Ktoś ukradł kask upamiętniający tragicznie zmarłego motocyklistęZłodzieje nie mają wstydu. Ktoś ukradł kask upamiętniający tragicznie zmarłego motocyklistęCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska urodziła. Jest pierwsze zdjęcie, znamy płeć i imię maluszka
  2. Brat Jacka Kurskiego nie chce go znać? Wielki konflikt, o którym się nie mówi: "Odreagowujesz kłamliwym atakiem na rodzinę"
  3. Zdjęcia - Polonez powróci na polskie drogi. Wygląda obłędnie. Jeden szczegół zaskakuje
  4. Pożar na moście w centrum Warszawy. Kłęby dymu, wszystko jest zablokowane. Na miejsce jadą strażacy
  5. Ogromna kompromitacja, musieli interweniować zwykli ludzie. Policjant aż stracił pracę. Mężczyzna będzie miał bardzo duże kłopoty
  6. Nikt się nie spodziewał, nagły protest przed TVP. Strajkujący zapowiadają głodówkę
  7. Straszne doniesienia, dwie osoby nie żyją. Policja i służby na miejscu

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News