Niewyobrażalne co zrobił kierowca autobusu po wyjściu z aresztu. W komentarzach nie zostawili na nim suchej nitki

Autor Alicja Guz - 19 Września 2020
autobusŹródło: wawainfo.pl

Autobus spadł z mostu Grota-Roweckiego. Wówczas zginęła jedna osoba, a kierowca pojazdu został tymczasowo aresztowany. Mimo wniosku prokuratury, by wydłużyć areszt Tomaszowi U., decyzją sądu niedawno wyszedł na wolność. Swoje pierwsze kroki skierował do pobliskiego sklepu.

Autobus spadł z mostu

Autobus linii 186 spadł z mostu Grota-Roweckiego na Wisłostradę 25 czerwca. Zginęła wówczas jedna pasażerka, a czworo innych podróżnych zostało ciężko rannych. Za kierownicą pojazdu siedział Tomasz U., Śledczy ustalili, że wcześniej zażył amfetaminę. Narkotyk znaleziono również w kabinie kierowcy. Mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu. Mimo że prokuratura wnioskowała o wydłużenie okresu aresztowania, sąd zadecydował inaczej i Tomasz U. wyszedł na wolność.

Dzisiaj grzeje:
1. Ojciec zapomniał dzieci z pociągu. Rozpaczliwy apel, są poszukiwane
2. 10 tys. zł za jazdę na hulajnodze, 5 tys. za siedzenie pod sklepem. Nawet nie wyobrażasz sobie, za co jeszcze ukarzą
3. GIS właśnie wydał pilne ostrzeżenie, konsekwencje mogą być tragiczne. Wiele osób uwielbia produkt

Tomasz U. wyszedł na wolność

Jak podaje fakt.pl, znajomi Tomasza U. mówili, że ten już wcześniej lubił wypić, choć wolał inne używki. Jednak po tragedii, do której doprowadził, obiecywał, że zmieni swoje życie. Okazały się one jednak pustymi słowami. W środę po południu Tomasz U. opuszczał areszt śledczy na Białołęce. Czekając na wydanie rzeczy, postanowił pójść do pobliskiego sklepu. Jak informuje fakt.pl, nie kupił on jednak butelki wody, ale czteropak piwa.

Trzy osoby nie żyją, ewakuowano kilkudziesięciu mieszkańców. Samochód uderzył w skrzynkę z gazem, wybuchł pożarTrzy osoby nie żyją, ewakuowano kilkudziesięciu mieszkańców. Samochód uderzył w skrzynkę z gazem, wybuchł pożarCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wierni w żałobie, tragiczne wieści obiegły media. Nie żyje uwielbiany duchowny, miał tylko 46 lat
  2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  3. Ogromna akcja policji, mandaty posypią się lawinowo. Tłumy policjantów wyjdą na ulice w słusznym celu
  4. Studenci chcą pozwać Uniwersytet Warszawski. Ogromne pieniądze w grze, szykuje się pozew zbiorowy
  5. Wiadomości TVP znów wzięły się za Warszawę. Miliony widzów z niedowierzaniem oglądały, co pokazali
  6. Jak długo będziemy nosić maseczki? WHO studzi optymizm
Viki Gabor zaatakowana przed sklepem. Matka wokalistki przerwała milczenie, jest oświadczenieViki Gabor zaatakowana przed sklepem. Matka wokalistki przerwała milczenie, jest oświadczenieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News