Andrzej Duda w spocie wyborczym prezydenta USA. Filmik bije rekordy popularności

Autor Alicja Guz - 22 Sierpnia 2020
Andrzej DudaŹródło: gov.pl

Andrzej Duda pojawił się w najnowszym spocie wyborczym prezydenta USA Donalda Trumpa, który będzie starał się o reelekcję. Wykorzystane zdjęcia zrobione zostały podczas wizyty prezydenta Polski w Białym Domu.

Andrzej Duda w spocie wyborczym Donalda Trumpa

Andrzej Duda pojawił się w spocie wyborczym Donalda Trumpa. Prezydent USA będzie bowiem w listopadzie ubiegał się o reelekcję. Donald Trump najnowszy spot wyborczy opublikował na oficjalnym profilu na Twitterze. Krótki filmik przedstawia m.in. spotkania dyplomatyczne prezydenta USA z innymi ważnymi osobami na świecie. W jednej z sekwencji widać Donalda Trumpa i prezydenta Polski Andrzeja Dudę spacerujących pod kolumnadą Białego Domu. W spocie wyborczym pojawiają się również m.in. premier Japonii Shinzo Abe, brytyjska królowa Elżbieta, prezydent Brazylii Jair Bolsonaro, premier Indii Narendra Modi i prezydent Francji Emmanuele Macron.

Dzisiaj grzeje:
1. Prawdziwa plaga zbliża się do Polski. Są ich biliony, niosą śmiertelne niebezpieczeństwo
2. Monika Zamachowska podzieliła się informacjami o swoim nieszczęściu. Gwiazda bardzo cierpi przez pandemię

Prezydent USA będzie walczył o reelekcję

Prezydent USA Donald Trump będzie walczył o reelekcję. Spot wyborczy opublikował niedługo po zakończeniu konwencji wyborczej Partii Demokratycznej, która oficjalnie nominowała byłego wiceprezydenta Joe Bidena na swojego kandydata. Wybory w USA odbędą się 3 listopada.

Ważne oświadczenie posłów. Chcą masowego testowania uczniówWażne oświadczenie posłów. Chcą masowego testowania uczniówCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co widział Kacperek przed śmiercią? Porażające ustalenia dziennikarzy, o opinię zapytano eksperta
  2. W niedzielę o 5:00 rozpocznie się wielka ewakuacja w Polsce. Ogromne niebezpieczeństwo
  3. Pilne ostrzeżenia w bankach. Może nie być dostępu do pieniędzy
  4. Tramwaje stanęły, składy skierowano na objazdy. ZTM ostrzega przed utrudnieniami
  5. Policja już rozesłała pisma do tysięcy osób. Konsekwencje mogą być olbrzymie
  6. Dziś Polaków czeka ogromna zmiana. Nikt nie mógł się spodziewać

Podjęto decyzję, będą dodatkowe pieniądze dla rodziców. Jest tylko jeden warunekPodjęto decyzję, będą dodatkowe pieniądze dla rodziców. Jest tylko jeden warunekCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News