Ciężarówka wywróciła się na rondzie. W naczepie było 180 prosiaków

Autor Mateusz Dolak - 20 Lutego 2020
Ciężarówka przewróciła się na rondzie Źródło: policja

Ciężarówka przewożąca prosiaki wywróciła się na rondzie w miejscowości Wierzbica obok Serocka. Na miejscu pracuje policja i straż pożarna.

2,5 godziny utrudnień

Do wypadku doszło w czwartek po godzinie 8. - Dostaliśmy zgłoszenie, że na rondzie wywrócił się pojazd ciężarowy. W środku znajdował się tucznik. Na miejscu pracują policjanci, strażacy i powiatowy lekarz weterynarii. Kierowca był trzeźwy - poinformowała podkom. Justyna Stopińska z policji w Legionowie. Są utrudnienia na drodze krajowej numer 62 pomiędzy Serockiem a Wyszkowem. - Wprowadzono ruch wahadłowy. Przewidywany czas utrudnień to 2,5 godziny - poinformowała w komunikacie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Jak podaje straż pożarna, w środku było 180 prosiaków. - Świnki były zamknięte w naczepie. Strażacy musieli je uwolnić i przenieść do drugiego pojazdu. Lekarze sprawdzają ich stan zdrowia - podsumował Karol Kierzkowski, rzecznik prasowy mazowieckiej straży pożarnej.

Zdjęcie główne jest ilustracyjne i nie pochodzi z miejsca zdarzenia.

Tłumy żegnały rodzinę z Warszawy. Wzruszający pogrzeb ofiar tragedii w Bukowinie TatrzańskiejTłumy żegnały rodzinę z Warszawy. Wzruszający pogrzeb ofiar tragedii w Bukowinie TatrzańskiejCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ujawnił, jak Rydzyk wyrolował wszystkich Polaków. Przechodzi ludzkie pojęcie
  2. Żenująca wpadka w „Pytaniu na Śniadanie”. Prowadzący będą mieli kłopoty?
  3. Zapisy do żłobków w Warszawie. 640 wolnych miejsc, ponad 4 tys. chętnych
  4. Ogromna awaria wodociągowa. Utrudnienia na Marsa, Rembertów bez wody
  5. Zabójstwo na Woli. Policja zatrzymała 37-latka
  6. Zmiany na moście Poniatowskiego. Miasto zamontuje osiem wind
Autobus przewrócił się na bok pod Otwockiem. Dwie osoby ranne, w akcji śmigłowiec LPRAutobus przewrócił się na bok pod Otwockiem. Dwie osoby ranne, w akcji śmigłowiec LPRCzytaj dalej

Następny artykuł