Ogromny hałas, huk, antyterroryści. Akcja CBŚP w Warszawie. Co się dzieje?

Autor Mateusz Dolak - 5 Maja 2020
Z ostatniej chwiliŹródło: wawainfo.pl

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali dwie osoby na Bemowie. Do naszej redakcji wpływają sygnały od mieszkańców okolicy, którzy słyszeli huk i widzieli antyterrorystów. | www.wawainfo.pl - najnowsze informacje z Warszawy.

Akcja CBŚP na Bemowie

- Przed chwilą słyszeliśmy huk. Przez okno widzieliśmy antyterrorystów. Co się dzieje? - zapytał nas mieszkaniec Bemowa. Sprawdziliśmy i okazuje się, że przy ulicy Brygadzistów swoje działania prowadzili policjanci z Centralnego Biura Śledczego policji. - To była nasza operacja. Około godziny 10 zatrzymaliśmy dwie osoby. Potwierdzam, że użyliśmy granatów hukowych, ale nikt nie został ranny. Nie ma też mowy o użyciu broni - wyjaśniła kom. Iwona Jurkiewicz z CBŚP. Służby nie podają więcej szczegółów na temat akcji, sprawa jest w toku.

Młodzi ludzie napuścili psa na wiewiórkę, doszło do tragedii. Młodzi ludzie napuścili psa na wiewiórkę, doszło do tragedii. "Zwyrodnialcy mieli ogromną frajdę"Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Lewandowska urodziła. Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z dzieckiem i zdradził jego imie, gratulujemy
  2. Żona Błaszyczkowskiego to jedna z piękniejszych Polek. Zjawiskowa blondynka namieszała w głowie piłkarza (FOTO)
  3. Chwile grozy na osiedlu. Czterolatek wypadł z okna
  4. Niespotykany widok na ulicy. Musieli interweniować strażnicy miejscy
  5. Tragiczny wypadek, taśmociąg wciągnął mu rękę. Na miejscu śmigłowiec ratunkowy
  6. Przełomowe wezwanie Senatu. Chodzi o stan klęski żywiołowej
Tereny przy PGE Narodowym znów otwarte. Ale na stadion nie wjedziemyTereny przy PGE Narodowym znów otwarte. Ale na stadion nie wjedziemyCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News