Wydano pilne oświadczenie, sprawa jest poważna. Minister w Kancelarii Prezydenta zakażony koronawirusem

Autor - 28 Sierpnia 2020
Adam KwiatkowskiŹródło: gov.pl

Adam Kwiatkowski, prezydencki minister w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa SARS-CoV-2. O zakażeniu wirusem sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy poinformował w piątek przed południem na Twitterze.

Adam Kwiatkowski w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej

Adam Kwiatkowski o wyniku swojego testu na koronawirusa poinformował za pomocą mediów społecznościowych. - Drodzy TT - po powrocie z wakacji przed rozpoczęciem pracy poddałem się testowi na COVID19 - miałem pewien symptom towarzyszący koronawirusowi - zaznaczam że nie miałem i nie mam kontaktu osobistego z żadnym ze współpracowników Kancelarii Premiera RP - otrzymałem wynik, jestem zarażony na COVID 19 - przekazał prezydencki minister.

Dzisiaj grzeje:
1. Niespodziewana decyzja Kościoła, trzeba się dostosować. Obejmie także księży
2. Zatankowała auto i wpadła. Grozi jej teraz 8 lat więzienia

Adam Kwiatkowski: czuje się dobrze

Polityk przekazał również, że mimo zarażenia się koronawirusem czuje się dobrze. - Czuje się dobrze - proszę o uszanowanie mojej Rodziny i mnie szczególnie w najbliższym czasie - będę Was informował, jak rozwija się sytuacja - dziękuje za wsparcie i pamięć w modlitwie - BĘDZIE DOBRZE :-) - napisał Adam Kwiatkowski. Media donoszą, że minister nie miał kontaktu z pracownikami. Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej nie wydała oświadczenia do momentu publikacji tego artykułu.

Trzymał w ręku zdumiewający przedmiot i niszczył wszystko na swojej drodze. Nietypowa interwencja policjiTrzymał w ręku zdumiewający przedmiot i niszczył wszystko na swojej drodze. Nietypowa interwencja policjiCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kościół wydał niespodziewane stanowisko. Tadeusz Rydzyk weźmie sobie do serca?
  2. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju
  3. Klamka zapadła, Rafał Trzaskowski podjął decyzję. Zapowiedział ważny ruch
  4. Niewiarygodna prawda o Krystynie Pawłowicz wyszła na jaw. Niejeden smalił do niej cholewki
  5. Przykre wiadomości z Mazowsza, jest źle. Strefa czerwona i żółta w województwie
  6. Niebywałe rewelacje o matce Kaczyńskich po latach ujawnione przez "SE". Nigdy wcześniej nieznana historia
Stało się, wprowadzają kolejny zakaz. Lista się poszerzaStało się, wprowadzają kolejny zakaz. Lista się poszerzaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News