20-latek kierował tirem. Wypadł z drogi, uszkodził barierę i auto na placu. Na drogę wypadły jabłka

Autor Mateusz Dolak - 11 Marca 2020
Wypadek w Grójcu Źródło: Krystian Onuczyński

Utrudnienia na zjeździe z trasy S7 w Grójcu w kierunku drogi krajowej numer 50. 20-letni kierowca tira nie zapanował nad pojazdem, który przewrócił się na bok. | www.wawainfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Warszawy i Mazowsza.

Dostał mandat

Do zdarzenia doszło około godziny 13.30. Mężczyzna zjeżdżał w kierunku drogi numer 50. - Ciężarówka przewróciła się na bok, uderzyła w barierę energochłonną, a potem w płot zakładu mechanicznego. Uszkodzony został jeden z pojazdów na placu przed zakładem. Ładunek, który przewoziła ciężarówka wypadł na jezdnię - poinformowała kom. Agnieszka Wójcik z policji w Grójcu. Na drodze leżą kilogramy jabłek, które blokują przejazd. Utrudnienia dotyczą tylko zjazdu z S7 na DK50.

Wypadek w Grójcu

Utrudnienia

Droga ekspresowa pomiędzy Radomiem a Warszawą jest przejezdna. Dla osób, które chcą skręcić w kierunku Góry Kalwarii lub Otwocka wyznaczono objazd przez Grójec. - Mężczyzna, który kierował samochodem był trzeźwy. Został ukarany mandatem i punktami karnymi - podsumowała Wójcik.

Ciało noworodka w sortowni śmieci, prokuratura szuka matki. Wzruszający pogrzeb z udziałem mieszkańców PłońskaCiało noworodka w sortowni śmieci, prokuratura szuka matki. Wzruszający pogrzeb z udziałem mieszkańców PłońskaCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Druzgocące słowa Jackowskiego dla wszystkich Polaków. Zobaczył tragedię, która ma nastać lada dzień
  2. Polsat: uczestnik ”Pamiętników z wakacji” nie żyje? Miał popełnić samobójstwo kilka lat temu
  3. Koronawirus w Warszawie. Zamknięte szkoły, uczelnie, kina teatry. Jak będzie wyglądała komunikacja miejska?
  4. Pożar w mieszkaniu na czwartym piętrze. Strażacy wynieśli nieprzytomną kobietę, 50-latka nie żyje
  5. Ochota zyskała połączenie z Mokotowem. Nowy odcinek Woronicza otwarty dla kierowców
  6. Leczniczy napój z chrzanu dezynfekuje i tworzy w organizmie bakteriobójczą twierdzę
O niecodziennym miejscu pod metrem krążą legendy. Mamy zdjęcia, będziecie przecierać oczyO niecodziennym miejscu pod metrem krążą legendy. Mamy zdjęcia, będziecie przecierać oczyCzytaj dalej

Następny artykuł