Snajperzy na dachu, wojsko, policja i zamknięte ulice. Szarpanina podczas miesięcznicy

Autor Alicja Guz - 10 Maja 2020
Miesięcznica katastrofyŹródło: East News

W 121. miesięcznicę katastrofy Smoleńskiej władze RP zebrały się na Placu Piłsudskiego, by oddać hołd ofiarom. Towarzyszyli im żołnierze, policjanci, oraz snajperzy. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Plac Piłsudskiego tylko dla polityków

W dzień 121. miesięcznicy katastrofy smoleńskiej władze RP złożyły hołd jej ofiarom na Placu Piłsudskiego. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie otoczka, która towarzyszyła wydarzeniu. OKO.press zwraca uwagę na fakt, że w związku z wizytą Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, któremu towarzyszyli przedstawiciele rządu, Plac Piłsudskiego oraz wszystkie okoliczne ulice zamknięto dla spacerujących warszawiaków. Dodatkowo polityków ochraniała znaczna liczba żołnierzy i policjantów, a na dachach budynków umieszczono snajperów.

Będą duże zmiany w sklepach Ikea. Nadchodzi rewolucja dla klientówBędą duże zmiany w sklepach Ikea. Nadchodzi rewolucja dla klientówCzytaj dalej

Tym razem z zachowaniem ostrożności

Przypominamy, że 10. rocznica katastrofy smoleńskiej, która odbyła się w ubiegłym miesiącu, również wywołała wśród społeczeństwa niemałe oburzenie. Wówczas Jarosław Kaczyński i towarzyszący mu przedstawiciele rządu zlekceważyli wprowadzone przez siebie zasady związane z epidemią koronawirusa. Nie dość, że stworzyli zgromadzenie, które wówczas było zakazane, to nie mieli też maseczek i nie zachowali od siebie sugerowanego, 2-metrowego odstępu. Tym razem rządzący uniknęli tej wpadki, lecz według wielu taka obstawa służb mundurowych jaką zaprezentowali to już lekka przesada.

Dzisiaj grzeje:
1. Jest najnowszy komunikat ratusza. Nie wszystkie dzieci wrócą do żłobków
2. Ile zarabia kasjer w Lidlu w dobie koronawirusa? Zarobki mogą wprawić w osłupienie

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lidl wprowadza rewolucyjną zmianę dla klientów. Wchodzi w życie już 24 maja
  2. Wielkie szczęście w domu Arkadiusza Milika. Partnerka piłkarza przekazała radosną nowinę (FOTO)
  3. Ranny mężczyzna leżał w krzakach. Sprawa przybrała nieoczekiwanego obrotu
  4. Otworzyli paczkę chipsów. Znaleziska w środku się nie spodziewali
  5. Jutro otwierają biblioteki
  6. Pierwszy przypadek COVID-19 w Sejmie. Czy wicemarszałek może być zakażony?
Szumowski nie wyklucza powrotu restrykcji. Znów będziemy musieli siedzieć w domu?Szumowski nie wyklucza powrotu restrykcji. Znów będziemy musieli siedzieć w domu?Czytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News